plasma-settings - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veeb

en: Mar
et: Mär

en: May
et: Mai

en: Jun
et: Juun

en: Jul
et: Juul

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Date
et: Kuupäev

[ctx: @title:window]
en: Pick Timezone
et: Ajavööndi valimine

[ctx: @action:button]
en: Close
et: Sulge

en: Pick Time
et: Kellaaja valimine

en: Pick Date
et: Kuupäeva valimine

en: Date and Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Unable to change NTP settings
et: NTP seadistuste muutmine nurjus

en: Unable to set current time
et: Kehtiva aja määramine nurjus

en: Unable to set timezone
et: Ajavööndi määramine nurjus
