plasma-settings - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Settings
et: Seadistused

en: Touch-friendly settings application.
et: Puutesõbralik seadistamise rakendus.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
et: Autoriõigus 2011-2015: Sebastian Kügler

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: List available settings modules
et: Saadaolevate seadistusmoodulite loend

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
et: Moodulite piiramine <kujutegur>iga, nt mobiiltelefon, tahvelarvuti, meediakeskus, töölaud, test, kõik (vaikimisi mobiiltelefon)

en: formfactor
et: kujutegur

en: Settings module to open
et: Avatav seadistusmoodul

en: modulename
et: moodulinimi

en: Only show a single module, requires --module
et: Ainult ühe mooduli näitamine, vajalik on võti --module

en: Start window fullscreen
et: Akna käivitamine täisekraanis

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
et: Kasutajaliideses tarvitatav pakett (vaikimisi org.kde.mobile.settings)

en: packagename
et: paketinimi
