plasma-settings - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Info
eu: Informazioa

en: System Information
eu: Sistemaren informazioa

en: Operating System
eu: Sistema eragilea

en: Webpage
eu: Web-orria

en: KDE Plasma Version
eu: KDE Plasmaren bertsioa

en: KDE Frameworks Version
eu: KDE Frameworks bertsioa

en: Qt Version
eu: Qt bertsioa:

en: Kernel Version
eu: Muinaren bertsioa

en: OS Type
eu: SE mota

en: Processor | Processors
eu[0]: Prozesatzailea
eu[1]: Prozesatzaileak

en: Memory
eu: Memoria

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
eu: %1 RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Copy to clipboard
eu: Kopiatu arbelera
