plasma-settings - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Apply
eu: Ezarri

en: On-Screen Keyboard
eu: Pantailako teklatua

en: Type anything here…
eu: Tekleatu hemen nahi duzuna...

en: Sound
eu: Soinua

en: Whether to emit a sound on keypress.
eu: tekla sakatzean soinu bat igorri ala ez.

en: Vibration
eu: Bibrazioa

en: Whether to vibrate on keypress.
eu: tekla sakatzean bibratu ala ez.

en: Check spelling of entered text
eu: Aztertu sartutako testuaren ortografia

en: Capitalize the first letter of each sentence
eu: Esaldi bakoitzaren aurreneko letra letra-larriz ipintzea

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
eu: Osatu uneko hitza lehenengo iradokizunarekin zuriunea sakatzean

en: Suggest potential words in word ribbon
eu: Iradoki balizko hitzak hitzen xingolan

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
eu: Txertatu puntu bat zuriunea bitan sakatzen denean

en: Configure Languages
eu: Konfiguratu hizkuntzak

en: Virtual Keyboard
eu: Alegiazko teklatua
