plasma-settings - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Touch-friendly settings application.
eu: Ukimenarekiko lagunkoiak diren ezarpenen aplikazioa.

en: Maintainer
eu: Mantentzailea

en: List available settings modules
eu: Ezarpen modulu erabilgarriak zererndatzen ditu

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
eu: Mugatu <formafaktorea>rekin egokiak diren moduluetara, adib. eskuko gailua, tableta, multimedia zentroa, mahaigainekoa, proba, denak (lehenetsia eskuko gailua)

en: formfactor
eu: forma faktorea

en: Settings module to open
eu: Ireki beharreko ezarpen modulua

en: modulename
eu: mouduluizena

en: Only show a single module, requires --module
eu: Erakutsi soilik modulu bakarra, beharrezkoa da  --module

en: Start window fullscreen
eu: Abiatu leihoa pantaila-betean

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
eu: Erabiltzaile-interfazerako erabili beharreko paketea (lehenetsia org.kde.mobile.settings)

en: packagename
eu: paketeizena

en: System Settings
eu: Sistemaren ezarpenak

en: Open a configuration page from the sidebar.
eu: Ireki konfiguratzeko orri bat alboko-barratik.

en: Search
eu: Bilatu
