plasma-settings - en to hu translation catalogue (123 entries)

en: Cellular Networks
hu: Mobilhálózatok

en: Error resetting the modem: %1
hu: Hiba a modem visszaállításakor: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
hu: Hiba a(z) %1 kapcsolatbeállításainak frissítésekor: %2.

en: Error activating connection: %1
hu: Hiba a kapcsolat aktiválásakor: %1

en: Error adding connection: %1
hu: Hiba a kapcsolat hozzáadásakor: %1

en: Error removing connection: %1
hu: Hiba a kapcsolat törlésekor: %1

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unmanaged
hu: Nem kezelt

en: Unavailable
hu: Nem érhető el

en: Disconnected
hu: Nincs kapcsolat

en: Preparing
hu: Előkészítés

en: ConfiguringHardware
hu: Hardver konfigurálása

en: NeedAuth
hu: Azonosítás szükséges

en: ConfiguringIp
hu: IP-cím beállítása

en: CheckingIp
hu: IP-cím ellenőrzése

en: WaitingForSecondaries
hu: Várakozás másodlagosra

en: Activated
hu: Aktiválva

en: Deactivating
hu: Deaktiválás

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Off
hu: Ki

en: Low-power mode
hu: Energiatakarékos mód

en: Full power mode
hu: Teljes üzem mód

en: Initializing
hu: Előkészítés

en: Locked
hu: Zárolva

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disabling
hu: Letiltás

en: Enabling
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Searching for network provider
hu: Hálózatszolgáltató keresése

en: Registered with network provider
hu: Regisztrálva a hálózatszolgáltatónál

en: Disconnecting
hu: Kapcsolat bontása

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: No error.
hu: nincs hiba.

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: SIM is required but missing.
hu: SIM szükséges, de hiányzik.

en: SIM is available but unusable.
hu: A SIM elérhető, de nem használható.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
hu: Nem regisztált, nem keres új szolgáltatót regisztrációhoz.

en: Registered on home network.
hu: Regisztrálva az otthoni hálózaton.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
hu: Nem regisztrált, új szolgáltató keresése regisztrációhoz.

en: Registration denied.
hu: Regisztráció megtagadva.

en: Unknown registration status.
hu: Ismeretlen regisztrációs állapot.

en: Registered on a roaming network.
hu: Regisztrálva barangoló hálózaton.

en: Registered for "SMS only", on home network.
hu: „Csak SMS” regisztrálva, otthoni hálózaton.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
hu: „Csak SMS” regisztrálva, barangoló hálózaton.

en: Emergency services only.
hu: Csak segélyszolgáltatások.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
hu: „CSFB nem preferált” regisztrálva, otthoni hálózat.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
hu: „CSFB nem preferált” regisztrálva, barangoló hálózat.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
hu: Csatlakozatva a korlátozott helyi üzemeltetői szolgáltatások (RLOS) eléréséhez.

en: Scanning networks failed: %1
hu: Sikertelen hálózatkeresés: %1

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: GuessYes
hu: Talán igen

en: GuessNo
hu: Talán nem

en: Any
hu: Bármely

en: Available Networks
hu: Elérhető hálózatok

en: none
hu: nincs

en: Current operator: %1
hu: Jelenlegi szolgáltató: %1

en: Scan For Networks
hu: Hálózatkeresés

en: Edit APN
hu: APN szerkesztése

en: Name
hu: Név

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Network type
hu: Hálózattípus

en: Only 4G
hu: Csak 4G

en: Only 3G
hu: Csak 3G

en: Only 2G
hu: Csak 2G

en: Modem not available
hu: A modem nem érhető el

en: SIMs
hu: SIM-ek

en: SIM %1
hu: %1. SIM

en: Modem %1
hu: %1. modem

en: Force Modem Restart
hu: Kényszerített újraindítás

en: Modem Details
hu: Modem részletei

en: Owned Numbers:
hu: Saját számok:

en: Drivers:
hu: Illesztőprogramok:

en: APNs
hu: APN-ek

en: No APNs configured
hu: Nincsenek beállítva APN-ek

en: Add Connection
hu: Kapcsolat hozzáadása

en: Add APN
hu: APN hozzáadása

en: Autodetect APN
hu: APN automatikus felismerése

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Delete
hu: Törlés

en: SIM Lock
hu: SIM zár

en: SIM is locked
hu: A SIM zárolt

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
hu: A SIM használatához előbb fel kell oldania azt.

en: SIM is not locked
hu: A SIM nem zárolt

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
hu: Zárolhatja SIM-kártyáját, hogy az egy előre megadott PIN-kódot kérjen telefonhívások indításához és a mobil adatkapcsolat engedélyezéséhez.

en: Lock SIM
hu: SIM zárolása

en: Change PIN
hu: SIM módosítása

en: Unlock SIM
hu: SIM feloldása

en: Attempts left: %1
hu: Próbálkozások: %1

en: Enter PIN
hu: PIN megadása

en: Change SIM PIN
hu: SIM PIN módosítása

en: PINs don't match!
hu: A PIN-ek nem egyeznek!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
hu: A PIN hossza négy-nyolc számjegy lehet!

en: Current PIN
hu: Jelenlegi PIN

en: New PIN
hu: Új PIN

en: Confirm PIN
hu: PIN megerősítése

en: Remove SIM PIN
hu: SIM PIN eltávolítása

en: Add SIM PIN
hu: SIM PIN hozzáadása

en: SIM Details
hu: SIM részletei

en: Lock reason unknown.
hu: A zárolási ok ismeretlen.

en: Modem is unlocked.
hu: A modem feloldva.

en: SIM requires the PIN code.
hu: A SIM PIN kódot igényel.

en: SIM requires the PIN2 code.
hu: A SIM PIN2 kódot igényel.

en: SIM requires the PUK code.
hu: A SIM PUK kódot igényel.

en: SIM requires the PUK2 code.
hu: A SIM PUK2 kódot igényel.

en: Modem requires the service provider PIN code.
hu: A modem a szolgáltató PIN kódját igényli.

en: Modem requires the service provider PUK code.
hu: A modem a szolgáltató PUK kódját igényli.

en: Modem requires the network PIN code.
hu: A modem a hálózat PIN kódját igényli.

en: Modem requires the network PUK code.
hu: A modem a hálózat PUK kódját igényli.

en: Modem requires the PIN code.
hu: A modem PIN kódot igényel.

en: Modem requires the corporate PIN code.
hu: A modem a társaság PIN kódját igényli.

en: Modem requires the corporate PUK code.
hu: A modem a társaság PUK kódját igényli.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
hu: A modem PH-FSIM PIN kódot igényel.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
hu: A modem PH-FSIM PUK kódot igényel.

en: Modem requires the network subset PIN code.
hu: A modem a hálózat részhalmaz PIN kódját igényli.

en: Modem requires the network subset PUK code.
hu: A modem a hálózat részhalmaz PUK kódját igényli.

en: (empty)
hu: (üres)

en: Error toggling SIM lock: %1
hu: Hiba a SIM-zárolás kapcsolásakor: %1

en: Error changing the PIN: %1
hu: Hiba a PIN módosításakor: %1

en: Error sending the PIN: %1
hu: Hiba a PIN küldésekor: %1

en: Error sending the PUK: %1
hu: Hiba a PUK küldésekor: %1
