plasma-settings - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: On-Screen Keyboard
hu: Képernyő-billentyűzet

en: Type anything here…
hu: Gépeljen ide…

en: Check spelling of entered text
hu: A beírt szöveg helyesírásának ellenőrzése

en: Capitalize the first letter of each sentence
hu: A mondatok kezdőbetűinek nagybetűvé alakítésa

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
hu: A jelenlegi szó kiegészítése az első javaslatra a szóköz megnyomásakor

en: Suggest potential words in word ribbon
hu: Lehetséges szavak felsorolása egy szalagon

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
hu: Mondatvégi pont beszúrása a szóköz kétszeres megnyomásakor

en: Configure Languages
hu: Nyelvbeállítások

en: Virtual Keyboard
hu: Virtuális billentyűzet
