plasma-settings - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Touch-friendly settings application.
hu: Érintőképernyő-barát beállítóalkalmazás.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
hu: Copyright Sebastian Kügler, 2011-2015.

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: List available settings modules
hu: Elérhető beállítómodulok listázása

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
hu: Korlátozás a <formfactor>, például telefon, tablet, médiaközpont, teszt, összes szerinti modulokra (a telefon az alapértelmezett)

en: formfactor
hu: formfaktor

en: Settings module to open
hu: A megnyitandó beálltómodul

en: modulename
hu: modulnév

en: Only show a single module, requires --module
hu: Csak egy modul megjelenítése, a --module szükséges hozzá

en: Start window fullscreen
hu: Ablak indítása teljes képernyőn

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
hu: A felhasználói felület csomagja (az org.kde.mobile.setting az alapértelmezett)

en: packagename
hu: csomagnév

en: System Settings
hu: Rendszerbeállítások

en: Open a configuration page from the sidebar.
hu: Beállítóoldal megnyitása az oldalsávról.

en: Search
hu: Keresés
