plasma-settings - en to ia translation catalogue (14 entries)

en: Settings
ia: Preferentias

en: Touch-friendly settings application.
ia: Application de preferentias amicabile de tactil.

en: Maintainer
ia: Mantenitor

en: List available settings modules
ia: Lista modulos de preferentias disponibile

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
ia: Limita a modulos apte per <formfactor>,p.ex. cornetta, tabletta, mediacenter, scriptorio, test, omne (predefinite cornetta)

en: Settings module to open
ia: Modulo de preferentias de aperir

en: modulename
ia: nomine de modulo

en: Only show a single module, requires --module
ia: Monstra solmente un singule modulo, require --module

en: Start window fullscreen
ia: Starta fenestra a schermo plen

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
ia: Pacchetto de usar per le UI (prefedinite org.kde.mobile.settings)

en: packagename
ia: nomine de pacchetto

en: System Settings
ia: Preferentias de systema

en: Open a configuration page from the sidebar.
ia: Aperi un psgins de configuratiomab le barra lateral.

en: Search
ia: Cerca
