plasma-settings - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Touch-friendly settings application.
ka: მორგების  სენსორულ ეკრანთან თავსებადი აპლიკაცია.

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
ka: 2011-2015, სებასტიან კიუგლერი, ყველა უფლება დაცულია

en: Sebastian Kügler
ka: სებასტიან კუგლერი

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: Marco Martin
ka: მაკრო მარტინი

en: List available settings modules
ka: მორგების ხელმისაწვდომი მოდულების სია

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
ka: შეზღუდეთ მოდულები თქვენთვის შესაბამისი <ფორმფაქტორისთვის>, მაგ. ტელეფონი, სამუშაო კომპიუტერი და ა.შ.

en: formfactor
ka: ფორმფაქტორი

en: Settings module to open
ka: გასახსნელი პარამეტრების მოდული

en: modulename
ka: მოდულის სახელი

en: Only show a single module, requires --module
ka: მხოლოდ 1 მოდულის ჩვენება. მოითხოვს --module

en: Start window fullscreen
ka: ფანჯრის მთელ ეკრანზე ჩვენება

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
ka: UI-სთვის გამოყენებული პაკეტი (ნაგულისხმები: org.kde.module.settings)

en: packagename
ka: პაკეტის სახელი

en: System Settings
ka: სისტემის მორგება

en: Open a configuration page from the sidebar.
ka: გვერდითი პანელიდან მორგების გვერდის გახსნა.

en: Search
ka: ძებნა
