plasma-settings - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Copyright 2011-2015, Sebastian Kügler
lt: Autorių teisės 2011-2015, Sebastian Kügler

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: List available settings modules
lt: Išvardyti prieinamus nuostatų modulius

en: Settings module to open
lt: Nuostatų modulis, kurį atverti

en: modulename
lt: moduliopavadinimas

en: Only show a single module, requires --module
lt: Rodyti tik vieną modulį, reikalauja --module

en: Start window fullscreen
lt: Paleisti langą visame ekrane

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
lt: Paketas, kurį naudoti naudotojo sąsajai (pagal numatymą org.kde.mobile.settings)

en: packagename
lt: paketopavadinimas

en: System Settings
lt: Sistemos nuostatos

en: Search
lt: Paieška
