plasma-settings - en to nl translation catalogue (165 entries)

en: Cellular Networks
nl: Cellulaire netwerken

en: Error resetting the modem: %1
nl: Fout bij reset van het modem: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
nl: Fout bij bijwerken van verbindingsinstellingen voor %1: %2.

en: Error activating connection: %1
nl: Fout bij activeren van verbinding: %1

en: Error adding connection: %1
nl: Fout bij toevoegen van verbinding: %1

en: Error removing connection: %1
nl: Fout bij verwijderen van verbinding: %1

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unmanaged
nl: Niet beheerd

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Preparing
nl: Voorbereiden

en: ConfiguringHardware
nl: Hardware wordt geconfigureerd

en: NeedAuth
nl: Autorisatie is nodig

en: ConfiguringIp
nl: IP wordt geconfigureerd

en: CheckingIp
nl: IP wordt gecontroleerd

en: WaitingForSecondaries
nl: Wacht op secondairen

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Deactivating
nl: Deactiveren

en: Failed
nl: Mislukt

en: GSM Compact
nl: GSM-compact

en: Off
nl: Uit

en: Low-power mode
nl: Modus lage energie

en: Full power mode
nl: Modus volledige energie

en: Initializing
nl: Bezig met initialiseren

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabling
nl: Uitschakelen

en: Enabling
nl: Activeren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Searching for network provider
nl: Zoeken naar netwerkleverancier

en: Registered with network provider
nl: Geregistreerd bij netwerkleverancier

en: Disconnecting
nl: Verbinding wordt verbroken

en: Connecting
nl: Verbinding maken

en: Connected
nl: Verbonden

en: No error.
nl: Geen fout.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: SIM is required but missing.
nl: SIM is vereist maar ontbreekt.

en: SIM is available but unusable.
nl: SIM is beschikbaar maar onbruikbaar.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
nl: Niet geregistreerd, zoekt niet naar nieuwe operator om te registreren.

en: Registered on home network.
nl: Geregistreerd op thuisnetwerk.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
nl: Niet geregistreerd, zoekt naar nieuwe operator om mee te registreren.

en: Registration denied.
nl: Registratie ontzegd.

en: Unknown registration status.
nl: Onbekende registratiestatus.

en: Registered on a roaming network.
nl: Geregistreerd op een roaming netwerk.

en: Registered for "SMS only", on home network.
nl: Geregistreerd voor "alleen SMS" op thuisnetwerk.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
nl: Geregistreerd voor "alleen SMS" op roaming netwerk.

en: Emergency services only.
nl: Alleen noodservices.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
nl: Geregistreerd voor "CSFB geen voorkeur" op thuisnetwerk.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
nl: Geregistreerd voor "CSFB geen voorkeur" op roaming netwerk.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
nl: Aangekoppeld voor toegang tot beperkte lokale operatorservices.

en: Scanning networks failed: %1
nl: Scannen van netwerken is mislukt: %1

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: GuessYes
nl: RadenJa

en: GuessNo
nl: RadenNee

en: Any
nl: Elke

en: Available Networks
nl: Beschikbare netwerken

en: none
nl: geen

en: Current operator: %1
nl: Huidige operator: %1

en: Scan For Networks
nl: Scannen naar netwerken

en: Edit APN
nl: APN bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Network type
nl: Netwerktype

en: Only 4G
nl: Alleen 4G

en: Only 3G
nl: Alleen 3G

en: Only 2G
nl: Alleen 2G

en: Modem not available
nl: Modem niet beschikbaar

en: Mobile data
nl: Mobiele gegevens

en: No SIM is inserted.
nl: Geen SIM ingebracht.

en: Mobile data is not available with this modem.
nl: Mobiele gegevens zijn met dit modem niet beschikbaar.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
nl: Er is een geconfigureerde APN nodig om mobiele gegevens te hebben.

en: Whether mobile data is enabled.
nl: Of mobiele gegevens is ingeschakeld.

en: Data Usage
nl: Gebruik van gegevens

en: View data usage.
nl: Gegevensgebruik bekijken.

en: SIMs
nl: SIM's

en: View SIM %1 details.
nl: Details van SIM %1 bekijken.

en: Modem Control
nl: Modembesturing

en: Modem Restart
nl: Herstart van modem

en: Force Modem Restart
nl: Herstart van modem afdwingen

en: Modem Details
nl: Modemdetails

en: Access Technologies
nl: Toegangstechnologieën

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Owned Numbers:
nl: Nummers in bezit:

en: Revision
nl: Revisie

en: Signal Quality
nl: Signaalkwaliteit

en: State
nl: Status

en: Failure Reason
nl: Reden van mislukken

en: Registration State
nl: Registratiestatus

en: Firmware Version
nl: Firmwareversie

en: Interface Name
nl: Interfacenaam:

en: Metered
nl: Wordt gemeten

en: Active NetworkManager Connection
nl: Actieve verbinding via NetworkManager

en: Device
nl: Apparaat

en: Device ID
nl: Apparaat-id

en: Drivers:
nl: Stuurprogramma's:

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Power State
nl: Energiestatus

en: SIM Path
nl: Pad van SIM

en: APNs
nl: APN's

en: No APNs configured
nl: Geen APN's geconfigureerd

en: Add Connection
nl: Verbinding toevoegen

en: Add APN
nl: APN toevoegen

en: Autodetect APN
nl: APN autodetecteren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: SIM Lock
nl: SIM-lock

en: SIM is locked
nl: SIM is vergrendeld

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
nl: Om deze SIM te kunnen gebruiken moet u eerst de vergrendeling verwijderen.

en: SIM is not locked
nl: SIM is niet vergrendeld

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
nl: U kunt uw SIM vergrendelen om een ingestelde PIN-code te verkrijgen voor telefoneren en mobiele data.

en: Lock SIM
nl: SIM vergrendelen

en: Disable SIM Lock
nl: SIM-lock uitschakelen

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
nl: De SIM-lock-functie uitschakelen en de toegangscode op de SIM verwijderen.

en: Change PIN
nl: PIN wijzigen

en: Change the passcode set on the SIM.
nl: De toegangscode ingesteld op de SIM wijzigen.

en: Unlock SIM
nl: SIM ontgrendelen

en: Attempts left: %1
nl: Nog %1 pogingen over

en: Enter PIN
nl: PIN invoeren

en: Change SIM PIN
nl: PIN van SIM wijzigen

en: PINs don't match!
nl: PINnen komen niet overeen!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
nl: PINnen moeten tussen 4 en 8 cijfers hebben!

en: Current PIN
nl: Huidige PIN

en: New PIN
nl: Nieuwe PIN

en: Confirm PIN
nl: PIN bevestigen

en: Remove SIM PIN
nl: PIN van SIM verwijderen

en: Add SIM PIN
nl: PIN van SIM toevoegen

en: Data Roaming
nl: Dataroaming:

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
nl: Uw apparaat toestaan netwerken, anders dan van uw leverancier, te gebruiken.

en: Modify APNs
nl: APN's wijzigen

en: Configure access point names for your carrier.
nl: Access-pointnamen voor uw leverancier configureren.

en: Networks
nl: Netwerken

en: Select a network operator.
nl: Een netwerkoperator selecteren

en: Modify SIM lock settings.
nl: Instellingen van SIM-lock wijzigen.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
nl: De details van het modem waarmee deze SIM is verbonden bekijken.

en: SIM Details
nl: Details van SIM

en: Operator Code (modem)
nl: Operatorcode (modem)

en: Operator Name (modem)
nl: Operatornaam (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
nl: Operatorcode (geleverd door SIM)

en: Operator Name (provided by SIM)
nl: Operatornaam (geleverd door SIM)

en: SIM ID
nl: SIM-ID

en: Emergency Numbers
nl: Noodnummers

en: Lock reason unknown.
nl: Reden vergrendeling onbekend.

en: Modem is unlocked.
nl: Modem is ontgrendeld.

en: SIM requires the PIN code.
nl: SIM heeft de PIN-code nodig.

en: SIM requires the PIN2 code.
nl: SIM heeft de PIN2-code nodig.

en: SIM requires the PUK code.
nl: SIM heeft de PUK-code nodig.

en: SIM requires the PUK2 code.
nl: SIM heeft de PUK2-code nodig.

en: Modem requires the service provider PIN code.
nl: Modem heeft de PIN-code van de leverancier nodig.

en: Modem requires the service provider PUK code.
nl: Modem heeft de PUK-code van de leverancier nodig.

en: Modem requires the network PIN code.
nl: Modem heeft de PIN-code van het netwerk nodig.

en: Modem requires the network PUK code.
nl: Modem heeft de PUK-code van het netwerk nodig.

en: Modem requires the PIN code.
nl: Modem heeft de PIN-code nodig.

en: Modem requires the corporate PIN code.
nl: Modem heeft de PIN-code van de grootbedrijf nodig.

en: Modem requires the corporate PUK code.
nl: Modem heeft de PUK-code van de grootbedrijf nodig.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
nl: Modem heeft de PH-FSIM PIN-code nodig.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
nl: Modem heeft de PH-FSIM PUK-code nodig.

en: Modem requires the network subset PIN code.
nl: Modem heeft de PIN-code van de subset van het netwerk nodig.

en: Modem requires the network subset PUK code.
nl: Modem heeft de PUK-code van de subset van het netwerk nodig.

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Error toggling SIM lock: %1
nl: Fout bij omschakelen van SIM vergrendeling: %1

en: Error changing the PIN: %1
nl: Fout bij wijzigen van de PIN: %1

en: Error sending the PIN: %1
nl: Fout bij verzenden van de PIN: %1

en: Error sending the PUK: %1
nl: Fout bij verzenden van de PUK: %1
