plasma-settings - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Info
nl: Informatie

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Webpage
nl: Webpagina

en: KDE Plasma Version
nl: KDE Plasma-versie

en: KDE Frameworks Version
nl: KDE-Frameworks-versie

en: Qt Version
nl: Qt-versie

en: Kernel Version
nl: Kernel-versie

en: OS Type
nl: Type OS

en: Memory
nl: Geheugen

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
nl: %1 RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Copy to clipboard
nl: Naar klembord kopiëren
