plasma-settings - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Info
ro: Informații

en: System Information
ro: Informații despre sistem

[ctx: @label %1 is the CPU bit width (e.g. 32 or 64)]
en: %1-bit
ro: %1 de biți

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
ro: %1 de RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
ro: Necunoscută

en: Copy to clipboard
ro: Copiază în clipboard
