plasma-settings - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Jan
ro: Ian

en: May
ro: Mai

en: Jun
ro: Iun

en: Jul
ro: Iul

en: Nov
ro: Noi

en: Date
ro: Dată

[ctx: @title:window]
en: Pick Timezone
ro: Alege fusul orar

[ctx: @action:button]
en: Close
ro: Închide

en: Pick Time
ro: Alege ora

en: Pick Date
ro: Alege data

en: Date and Time
ro: Data și ora

en: Unable to change NTP settings
ro: Configurările NTP nu au putut fi modificate

en: Unable to set current time
ro: Nu s-a putut stabili ora curentă

en: Unable to set timezone
ro: Nu s-a putut stabili fusul orar
