plasma-settings - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Languages
sl: Jeziki

en: Apply
sl: Uveljavi

en: On-Screen Keyboard
sl: Tipkovnica na zaslonu

en: Type anything here…
sl: Vtipkajte karkoli tu…

en: Sound
sl: Zvok

en: Whether to emit a sound on keypress.
sl: Ali naj oddaja zvok ob pritisku tipke.

en: Vibration
sl: Tresenje

en: Whether to vibrate on keypress.
sl: Ali naj se zatrese ob pritisku tipke.

en: Check spelling of entered text
sl: Preverjanje črkovanja vnesenega besedila

en: Capitalize the first letter of each sentence
sl: Postavi veliko začetnico na začetek vsakega stavka

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
sl: Dokončaj trenutno besedo s prvim predlogom po pritisku preslednice

en: Suggest potential words in word ribbon
sl: Predlagaj možne besede v pasu besed

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
sl: Vstavi piko ob dvakratnem pritisku preslednice

en: Configure Languages
sl: Nastavi jezike

en: Virtual Keyboard
sl: Navidezna tipkovnica
