plasma-settings - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Touch-friendly settings application.
sv: Pekvänligt inställningsprogram.

en: Maintainer
sv: Underhåll

en: List available settings modules
sv: Lista tillgängliga inställningsmoduler

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
sv: Begränsa till moduler lämpliga för <formfaktor>, t.ex. telefon, ritplatta, mediacenter, skrivbord, test, alla (förval telefon)

en: formfactor
sv: formfaktor

en: Settings module to open
sv: Inställningsmodul att öppna

en: modulename
sv: modulnamn

en: Only show a single module, requires --module
sv: Visa bara en enda modul, kräver --module

en: Start window fullscreen
sv: Starta fönster i fullskärmsläge

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
sv: Paket att använda för användargränssnitt (normalt org.kde.mobile.settings)

en: packagename
sv: paketnamn

en: System Settings
sv: Systeminställningar

en: Open a configuration page from the sidebar.
sv: Öppna en inställningssida från sidoraden.

en: Search
sv: Sök
