plasma-settings - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Info
ta: விவரங்கள்

en: System Information
ta: கணினி விவரங்கள்

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
ta: %1 RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Copy to clipboard
ta: பிடிப்புப்பலகைக்கு நகலெடு
