plasma-settings - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: 30 sec
ta: 30 நொ

en: 1 min
ta: 1 நிமி

en: 2 min
ta: 2 நிமி

en: 5 min
ta: 5 நிமி

en: 10 min
ta: 10 நிமி

en: 15 min
ta: 15 நிமி

en: Never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: Energy Settings
ta: ஆற்றல் அமைவுகள்
