plasma-settings - en to tr translation catalogue (167 entries)

en: Cellular Networks
tr: Hücresel Ağlar

en: Error resetting the modem: %1
tr: Modem sıfırlanırken hata: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
tr: Bağlantı ayarları güncellemesi sırasında hata %1: %2.

en: Error activating connection: %1
tr: Bağlantıyı etkinleştirme sırasında hata: %1

en: Error adding connection: %1
tr: Bağlantıyı ekleme sırasında hata: %1

en: Error removing connection: %1
tr: Bağlantıyı kaldırma sırasında hata: %1

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Unmanaged
tr: Yönetilmeyen

en: Unavailable
tr: Kullanılamaz

en: Disconnected
tr: Bağlantı Kesildi

en: Preparing
tr: Hazırlanıyor

en: ConfiguringHardware
tr: DonanımYapılandırılıyor

en: NeedAuth
tr: Kimlik Doğrulama Gerekli

en: ConfiguringIp
tr: IP Yapılandırılıyor

en: CheckingIp
tr: IP Denetleniyor

en: WaitingForSecondaries
tr: İkinciler Bekleniyor

en: Activated
tr: Etkinleştirildi

en: Deactivating
tr: Devre Dışı Bırakılıyor

en: Failed
tr: Başarısız

en: GSM Compact
tr: Kompakt GSM

en: Off
tr: Kapalı

en: Low-power mode
tr: Düşük güç kipi

en: Full power mode
tr: Tam güç kipi

en: Initializing
tr: İlklendiriliyor

en: Locked
tr: Kilitli

en: Disabled
tr: Devre dışı

en: Disabling
tr: Devre dışı bırakılıyor

en: Enabling
tr: Etkinleştiriliyor

en: Enabled
tr: Etkinleştirildi

en: Searching for network provider
tr: Ağ sağlayıcısı aranıyor

en: Registered with network provider
tr: Ağ sağlayıcısı ile kayıtlı

en: Disconnecting
tr: Bağlantı kesiliyor

en: Connecting
tr: Bağlanıyor

en: Connected
tr: Bağlı

en: No error.
tr: Hata yok.

en: Unknown error.
tr: Bilinmeyen hata.

en: SIM is required but missing.
tr: SIM gerekli; ancak yok.

en: SIM is available but unusable.
tr: SIM var; ancak kullanılamıyor.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
tr: Kayıtlı değil, kayıt için yeni operatör aranmıyor.

en: Registered on home network.
tr: Ev ağına kayıtlı.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
tr: Kayıtlı değil, kayıt için yeni operatör aranıyor.

en: Registration denied.
tr: Kayıt reddedildi.

en: Unknown registration status.
tr: Bilinmeyen kayıt durumu.

en: Registered on a roaming network.
tr: Dolaşım ağına kayıtlı.

en: Registered for "SMS only", on home network.
tr: Ev ağında "Yalnızca SMS" için kayıtlı.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
tr: Dolaşım ağında "Yalnızca SMS" için kayıtlı.

en: Emergency services only.
tr: Yalnızca acil durum servisleri.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
tr: Ev ağında "CSFB tercih edilmiyor" için kayıtlı.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
tr: Dolaşım ağında "CSFB tercih edilmiyor" için kayıtlı.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
tr: Sınırlandırılmış Yerel Operatör Servisleri'ne erişim için iliştirildi.

en: Scanning networks failed: %1
tr: Ağ taraması başarısız: %1

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: GuessYes
tr: EvetTahminEt

en: GuessNo
tr: HayırTahminEt

en: Any
tr: Herhangi biri

en: Available Networks
tr: Kullanılabilir Ağlar

en: none
tr: hiçbiri

en: Current operator: %1
tr: Geçerli operatör: %1

en: Scan For Networks
tr: Ağları Tara

en: Edit APN
tr: Erişim Noktası Adını Düzenle

en: Name
tr: Ad

en: APN
tr: Erişim Noktası Adı

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Network type
tr: Ağ türü

en: Only 4G
tr: Yalnızca 4G

en: Only 3G
tr: Yalnızca 3G

en: Only 2G
tr: Yalnızca 2G

en: Modem not available
tr: Modem kullanılamıyor

en: Mobile data
tr: Taşınabilir veri

en: No SIM is inserted.
tr: Takılı SIM yok.

en: Mobile data is not available with this modem.
tr: Bu modemle taşınabilir veri kullanılamıyor.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
tr: Taşınabilir veri kullanabilmek için bir erişim noktası adı yapılandırılması gerekiyor.

en: Whether mobile data is enabled.
tr: Taşınabilir verinin etkin olup olmadığı.

en: Data Usage
tr: Veri Kullanımı

en: View data usage.
tr: Veri kullanımını görüntüle.

en: SIMs
tr: SIM'ler

en: View SIM %1 details.
tr: SIM %1 ayrıntılarını görüntüle.

en: Modem Control
tr: Modem Denetimi

en: Modem Restart
tr: Modemi Yeniden Başlat

en: Force Modem Restart
tr: Modemi Yeniden Başlatmaya Zorla

en: Modem Details
tr: Modem Ayrıntıları

en: Access Technologies
tr: Erişim Teknolojileri

en: Manufacturer
tr: Üretici

en: Owned Numbers:
tr: Sahip Olunan Numaralar:

en: Revision
tr: Revizyon

en: Signal Quality
tr: Sinyal Kalitesi

en: State
tr: Durum

en: Failure Reason
tr: Başarısızlık Nedeni

en: Registration State
tr: Kayıt Durumu

en: Roaming
tr: Dolaşım

en: Firmware Version
tr: Üretici Yazılımı Sürümü

en: Interface Name
tr: Arabirim Adı

en: Metered
tr: Kısıtlı

en: Active NetworkManager Connection
tr: Etkin Ağ Yöneticisi Bağlantısı

en: Device
tr: Aygıt

en: Device ID
tr: Aygıt Kimliği

en: Drivers:
tr: Sürücüler:

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Power State
tr: Güç Durumu

en: SIM Path
tr: SIM Yolu

en: APNs
tr: Erişim Noktası Adları

en: No APNs configured
tr: Erişim Noktası Adı yapılandırılmadı

en: Add Connection
tr: Bağlantı Ekle

en: Add APN
tr: Erişim Noktası Adı Ekle

en: Autodetect APN
tr: Erişim Noktası Adını kendiliğinden algıla

en: Edit
tr: Düzenle

en: Delete
tr: Sil

en: SIM Lock
tr: SIM Kilidi

en: SIM is locked
tr: SIM kilitli

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
tr: Bu SIM'i kullanmak için önce kilidini açmalısınız.

en: SIM is not locked
tr: SIM kilitli değil

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
tr: Aramalar ve taşınabilir veri için bir PIN kodu ayarlayarak SIM kartınızı kilitleyebilirsiniz.

en: Lock SIM
tr: SIM'i Kilitle

en: Disable SIM Lock
tr: SIM Kilidini Devre Dışı Bırak

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
tr: SIM kilidi özelliğini devre dışı bırakın ve SIM'deki şifreyi kaldırın.

en: Change PIN
tr: PIN Değiştir

en: Change the passcode set on the SIM.
tr: SIM'de ayarlı şifreyi değiştirin.

en: Unlock SIM
tr: SIM Kilidini Aç

en: Attempts left: %1
tr: Kalan denemeler: %1

en: Enter PIN
tr: PIN Girin

en: Change SIM PIN
tr: SIM PIN'ini Değiştir

en: PINs don't match!
tr: PIN'ler uyuşmuyor!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
tr: PIN'ler 4 ve 8 rakam arasında olmalıdır!

en: Current PIN
tr: Geçerli PIN

en: New PIN
tr: Yeni PIN

en: Confirm PIN
tr: PIN'i Onayla

en: Remove SIM PIN
tr: SIM PIN'ini Kaldır

en: Add SIM PIN
tr: SIM PIN'i Ekle

en: Data Roaming
tr: Veri Dolaşımı

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
tr: Aygıtınızın, operatörünüzden başka diğer ağları kullanmasına izin verin.

en: Modify APNs
tr: Erişim Noktası Adlarını Düzenle

en: Configure access point names for your carrier.
tr: Taşıyıcınız için erişim noktası adları tanımlayın.

en: Networks
tr: Ağlar

en: Select a network operator.
tr: Bir ağ operatörü seçin.

en: Modify SIM lock settings.
tr: SIM kilidi ayarlarını değiştir.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
tr: Bu SIM'in bağlı olduğu modemin ayrıntılarını görüntüleyin.

en: SIM Details
tr: SIM Ayrıntıları

en: Operator Code (modem)
tr: Operatör Kodu (modem)

en: Operator Name (modem)
tr: Operatör Adı (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
tr: Operatör Kodu (SIM tarafından sağlanan)

en: Operator Name (provided by SIM)
tr: Operatör Adı (SIM tarafından sağlanan)

en: SIM ID
tr: SIM Kimliği

en: Emergency Numbers
tr: Acil Durum Numaraları

en: Lock reason unknown.
tr: Kilit nedeni bilinmiyor.

en: Modem is unlocked.
tr: Modem kilidi açıldı.

en: SIM requires the PIN code.
tr: SIM, PIN kodunu gerektiriyor.

en: SIM requires the PIN2 code.
tr: SIM, PIN2 kodunu gerektiriyor.

en: SIM requires the PUK code.
tr: SIM, PUK kodunu gerektiriyor.

en: SIM requires the PUK2 code.
tr: SIM, PUK2 kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the service provider PIN code.
tr: Modem, servis sağlayıcı PIN kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the service provider PUK code.
tr: Modem, servis sağlayıcı PUK kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the network PIN code.
tr: Modem, ağ PIN kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the network PUK code.
tr: Modem, ağ PUK kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the PIN code.
tr: Modem, PIN kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the corporate PIN code.
tr: Modem, kurumsal PIN kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the corporate PUK code.
tr: Modem, kurumsal PUK kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
tr: Modem, PH-FSIM PIN kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
tr: Modem, PH-FSIM PUK kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the network subset PIN code.
tr: Modem, ağ alt kümesi PIN kodunu gerektiriyor.

en: Modem requires the network subset PUK code.
tr: Modem, ağ alt kümesi PUK kodunu gerektiriyor.

en: (empty)
tr: (boş)

en: Error toggling SIM lock: %1
tr: SIM kilidi açıp/kapatılırken hata: %1

en: Error changing the PIN: %1
tr: PIN değiştirilirken hata: %1

en: Error sending the PIN: %1
tr: PIN gönderilirken hata: %1

en: Error sending the PUK: %1
tr: PUK gönderilirken hata: %1
