plasma-settings - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Info
vi: Thông tin

en: System Information
vi: Thông tin hệ thống

en: Operating System
vi: Hệ điều hành

en: Webpage
vi: Trang web

en: KDE Plasma Version
vi: Phiên bản Plasma KDE

en: KDE Frameworks Version
vi: Phiên bản Các Kết cấu KDE

en: Qt Version
vi: Phiên bản Qt

en: Kernel Version
vi: Phiên bản nhân

en: OS Type
vi: Kiểu HĐH

en: Processor | Processors
vi[0]: Bộ xử lí

en: Memory
vi: Bộ nhớ

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
vi: %1 RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
vi: Không rõ

en: Copy to clipboard
vi: Chép vào bảng nháp
