plasma-systemmonitor - en to az translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
az: Təfərrüatlar

[ctx: @title:group]
en: Memory
az: Yaddaş

[ctx: @title:group]
en: Network
az: Şəbəkə

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
az: Proseslər: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
az: Təfərrüatlarına baxmaq üçün tətbiqi seçin

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
az: Tətbiqlərin görünüşü sisteminizdə dəstəklənmir

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
az: Təfərrüatlar panelini göstərmək

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
az: Tətbiqlərdən çıxışı təsdiq etmək

[ctx: @action]
en: Search
az: Axtarış

[ctx: @action]
en: Quit Application
az: Tətbiqdən Çıxmaq

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
az: Təfərrüatlar Yan Panelini Göstərmək

[ctx: @action]
en: Configure columns…
az: Sütunları tənzimləmək...

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
az: Üstünlük təyin etmək...

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
az: Siqnal Göndərmək

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
az: Dayandırmaq (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
az: Davam etmək (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
az: Əngəlləmək (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
az: Yarımçıq Saxlayın (İNT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
az: Xitam Vermək (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
az: Məhv Etmək (KİLL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
az: İstifadəçi 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
az: İstifadəçi 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
az[0]: Tətbiqdən Çıxmaq
az[1]: %1 tətbiqdən çıxmaq

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
az[0]: Tətbiqdən Çıxmaq
az[1]: %1 tətbiqdən çıxmaq

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
az[0]: %1 tətbiqdən çıxmaq istədiyinizə əminsiniz?
    Saxlanılmayan məlumatlar itirilə bilər.
az[1]: %1 tətbiqdən çıxmaq istədiyinizə əminsiniz?
    Saxlanılmayan məlumatlar itirilə bilər.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
az[0]: %1 Proses
az[1]: %1 Proses
