plasma-systemmonitor - en to az translation catalogue (30 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
az: Prosesin sonlanmasını təsdiq etmək.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
az: Standart olaraq göstərmək:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
az: Fərdi Proseslər

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
az: İstifadəçi Prosesləri

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
az: Sistem Prosesləri

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
az: Bütün Proseslər

[ctx: @action]
en: Search
az: Axtarış

[ctx: @action]
en: End Process
az: Prosesi Sonlandırmaq

[ctx: @action]
en: Display as List
az: Siyahıda Göstərmək

[ctx: @action]
en: Display as Tree
az: Budaqlanan kimi Göstərmək

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
az: Göstərmək: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
az: Fərdi Proseslər

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
az: İstifadəçi Prosesləri

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
az: Sistem Prosesləri

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
az: Bütün Proseslər

[ctx: @action]
en: Configure columns…
az: Sütunları tənzimləmək…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
az: Siqnal Göndərmək

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
az: Dayandırmaq (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
az: Davam etdirmək (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
az: Əngəlləmək (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
az: Yarımçıq saxlamaq (İNT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
az: Xitam vermək (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
az: Məhv etmək (KİLL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
az: İstifadəçi 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
az: İstifadəçi 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
az[0]: Prosesi Sonlandırmaq
az[1]: %1 prosesi sonlandırmaq

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
az: Sütunları Tənzimləmək...

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
az[0]: Prosesi Sonlandırmaq
az[1]: %1 prosesi sonlandırmaq

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
az[0]: Bu prosesi sonlandırmaq istədiyinizə əminsiniz?
    Saxlanılmayan məlumatlar itirilə bilər.
az[1]: %1 prosesi sonlandırmaq istədiyinizə əminsiniz?
    Saxlanılmayan məlumatlar itirilə bilər.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
az: Proses İD %1, sahibi %2
