plasma-systemmonitor - en to bg translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
bg: Детайли

[ctx: @title:group]
en: Memory
bg: Памет

[ctx: @title:group]
en: Network
bg: Мрежа

[ctx: @title:group]
en: Disk
bg: Диск

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
bg: Процеси: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
bg: Изберете приложение за преглед на детайлите

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
bg: Преглед на приложението не се поддържа от тази операционна система

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
bg: &Показване на панела с детайли

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
bg: Потвърждаване при изход от програмите

[ctx: @action]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: @action]
en: Quit Application
bg: Изход от приложението

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
bg: Показване на страничната лента с детайли

[ctx: @action]
en: Configure columns…
bg: Конфигуриране на колони…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
bg: Задаване на приоритет…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
bg: Изпращане на сигнал

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
bg: Спиране (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
bg: Продължаване (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
bg: Задържане (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
bg: Прекъсване (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
bg: Прекратяване (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
bg: Принудително прекратяване (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
bg: Потребител 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
bg: Потребител 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
bg[0]: Изход от приложението
bg[1]: Изход от %1приложения

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
bg[0]: Изход от приложението
bg[1]: Изход от %1 приложения

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
bg[0]: Изход от приложението
bg[1]: Изход от приложенията

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
bg[0]: Наистина ли искате да приключите тази програма?
    Всяка незаписана работа може да бъде загубена.
bg[1]: Наистина ли искате да излезете от тези %1 програми?
     Всяка незаписана работа може да бъде загубена.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
bg[0]: %1 процес
bg[1]: %1 процеси
