plasma-systemmonitor - en to bg translation catalogue (31 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
bg: Потвърждаване на прекратяването на процесите.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
bg: Показване по подразбиране:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
bg: Собствени процеси

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
bg: Потребителски процеси

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
bg: Системни процеси

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
bg: Всички процеси

[ctx: @action]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: @action]
en: End Process
bg: Край на процеса

[ctx: @action]
en: Display as List
bg: Показване като списък

[ctx: @action]
en: Display as Tree
bg: Показване дървовидно

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
bg: Показване: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
bg: Собствени процеси

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
bg: Потребителски процеси

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
bg: Системни процеси

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
bg: Всички процеси

[ctx: @action]
en: Configure columns…
bg: Конфигуриране на колони…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
bg: Изпращане на сигнал

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
bg: Спиране (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
bg: Продължаване (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
bg: Задържане (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
bg: Прекъсване (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
bg: Прекратяване (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
bg: Принудително прекратяване (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
bg: Потребител 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
bg: Потребител 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
bg[0]: Край на процеса
bg[1]: Край на %1 процеса

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
bg: Конфигуриране на колони…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
bg[0]: Край на процеса
bg[1]: Край на %1процеса

[ctx: @action:button]
en: End Process | End Processes
bg[0]: Спиране на процес
bg[1]: Спиране на процесите

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
bg[0]: Наистина ли искате да приключите този процес? 
    Всяка незаписана работа може да бъде загубена.
bg[1]: Наистина ли искате да приключите тези %1 процеси? 
    Всяка незаписана работа може да бъде загубена.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
bg: Процес ID %1, притежаван от %2
