plasma-systemmonitor - en to ca translation catalogue (31 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
ca: Confirma la finalització dels processos.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
ca: Mostra de manera predeterminada:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
ca: Processos propis

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
ca: Processos d'usuari

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
ca: Processos del sistema

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
ca: Tots els processos

[ctx: @action]
en: Search
ca: Cerca

[ctx: @action]
en: End Process
ca: Finalitza el procés

[ctx: @action]
en: Display as List
ca: Mostra com una llista

[ctx: @action]
en: Display as Tree
ca: Mostra com un arbre

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
ca: Mostra: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
ca: Processos propis

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
ca: Processos d'usuari

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
ca: Processos del sistema

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
ca: Tots els processos

[ctx: @action]
en: Configure columns…
ca: Configura les columnes…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
ca: Envia un senyal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
ca: Suspèn (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
ca: Continua (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
ca: Penja (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
ca: Interromp (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
ca: Termina (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
ca: Mata (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
ca: Usuari 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
ca: Usuari 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
ca[0]: Finalitza el procés
ca[1]: Finalitza %1 processos

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
ca: Configura les columnes…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
ca[0]: Finalitza el procés
ca[1]: Finalitza %1 processos

[ctx: @action:button]
en: End Process | End Processes
ca[0]: Finalitza el procés
ca[1]: Finalitza els processos

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
ca[0]: Esteu segur que voleu finalitzar aquest procés?
    Es perdrà qualsevol treball no desat.
ca[1]: Esteu segur que voleu matar aquests %1 processos?
    Es perdrà qualsevol treball no desat.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
ca: ID del procés %1, propietat de %2
