plasma-systemmonitor - en to ca@valencia translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
ca@valencia: Detalls

[ctx: @title:group]
en: Memory
ca@valencia: Memòria

[ctx: @title:group]
en: Network
ca@valencia: Xarxa

[ctx: @title:group]
en: Disk
ca@valencia: Disc

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
ca@valencia: Processos: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
ca@valencia: Seleccioneu una aplicació per a veure'n els detalls

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
ca@valencia: La vista d'aplicacions no s'admet en este sistema

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
ca@valencia: Mostra el quadro dels detalls

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
ca@valencia: Confirma en eixir de les aplicacions

[ctx: @action]
en: Search
ca@valencia: Busca

[ctx: @action]
en: Quit Application
ca@valencia: Ix de l'aplicació

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
ca@valencia: Mostra la barra lateral dels detalls

[ctx: @action]
en: Configure columns…
ca@valencia: Configura les columnes…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
ca@valencia: Establix la prioritat…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
ca@valencia: Envia un senyal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
ca@valencia: Suspén (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
ca@valencia: Continua (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
ca@valencia: Penja (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
ca@valencia: Interromp (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
ca@valencia: Termina (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
ca@valencia: Mata (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
ca@valencia: Usuari 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
ca@valencia: Usuari 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
ca@valencia[0]: Ix de l'aplicació
ca@valencia[1]: Ix de les %1 aplicacions

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
ca@valencia[0]: Ix de l'aplicació
ca@valencia[1]: Ix de les %1 aplicacions

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
ca@valencia[0]: Ix de l'aplicació
ca@valencia[1]: Ix de les aplicacions

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
ca@valencia[0]: Segur que voleu eixir d'esta aplicació?
    Es perdrà qualsevol treball no guardat.
ca@valencia[1]: Segur que voleu eixir d'estes %1 aplicacions?
    Es perdrà qualsevol treball no guardat.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
ca@valencia[0]: %1 procés
ca@valencia[1]: %1 processos
