plasma-systemmonitor - en to cs translation catalogue (27 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
cs: Podrobnosti

[ctx: @title:group]
en: Memory
cs: Paměť

[ctx: @title:group]
en: Network
cs: Síť

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
cs: Procesy: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
cs: Vyberte aplikaci pro zobrazení jejích podrobností

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
cs: Pohled na aplikace je ve vašem systému nepodporovaný

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
cs: Zobrazit panel podrobností

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
cs: Potvrdit při ukončování aplikací

[ctx: @action]
en: Search
cs: Hledat

[ctx: @action]
en: Quit Application
cs: Ukončit aplikaci

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
cs: Zobrazit postranní lištu podrobností

[ctx: @action]
en: Configure columns…
cs: Nastavit sloupce…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
cs: Nastavit prioritu…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
cs: Poslat signál

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
cs: Zastavit (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
cs: Pokračovat (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
cs: Odpojit (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
cs: Přerušit (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
cs: Ukončit (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
cs: Zabít (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
cs: Uživatel 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
cs: Uživatel 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
cs[0]: Ukončit aplikaci
cs[1]: Ukončit %1 aplikace
cs[2]: Ukončit %1 aplikací

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
cs[0]: Ukončit aplikaci
cs[1]: Ukončit %1 aplikace
cs[2]: Ukončit %1 aplikací

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
cs[0]: Ukončit aplikaci
cs[1]: Ukončit aplikace
cs[2]: Ukončit aplikace

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
cs[0]: Opravdu chcete ukončit tuto aplikaci?
    Neuložená práce může být ztracena.
cs[1]: Opravdu chcete ukončit tyto %1 aplikace?
    Neuložená práce může být ztracena.
cs[2]: Opravdu chcete ukončit těchto %1 aplikací?
    Neuložená práce může být ztracena.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
cs[0]: %1 proces
cs[1]: %1 procesy
cs[2]: %1 procesů
