plasma-systemmonitor - en to eu translation catalogue (29 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
eu: Xehetasunak

[ctx: @title:group]
en: CPU
eu: PUZ

[ctx: @title:group]
en: Memory
eu: Memoria

[ctx: @title:group]
en: Network
eu: Sarea

[ctx: @title:group]
en: Disk
eu: Diskoa

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
eu: Prozesuak: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
eu: Hautatu aplikazio bat haren xehetasunak ikusteko

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
eu: Zure sistemak ez du onartzen Aplikazioen ikuspegia

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
eu: Erakutsi xehetasun-panela

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
eu: Berretsi aplikazioetatik irtetea

[ctx: @action]
en: Search
eu: Bilatu

[ctx: @action]
en: Quit Application
eu: Irten aplikaziotik

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
eu: Erakutsi xehetasunen alboko-barra

[ctx: @action]
en: Configure columns…
eu: Konfiguratu zutabeak...

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
eu: Ezarri lehentasuna...

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
eu: Bidali seinalea

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
eu: Egonean utzi (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
eu: Jarraitu (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
eu: Eseki (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
eu: Eten (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
eu: Bukatu (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
eu: Akabatu (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
eu: 1 erabiltzailea (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
eu: 2 erabiltzailea (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
eu[0]: Irten aplikaziotik
eu[1]: Irten %1 aplikaziotatik

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
eu[0]: Irten aplikaziotik
eu[1]: Irten %1 aplikaziotatik

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
eu[0]: Irten aplikaziotik
eu[1]: Irten aplikazioetatik

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
eu[0]: Ziur zaude aplikazio honetatik irten nahi duzula?
    Gorde gabeko lana gal daiteke.
eu[1]: Ziur zaude %1 aplikazio hauetatik irten nahi duzula?
    Gorde gabeko lana gal daiteke.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
eu[0]: Prozesu %1
eu[1]: %1 prozesu
