plasma-systemmonitor - en to eu translation catalogue (31 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
eu: Berretsi prozesuak amaitzea.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
eu: Era lehenetsian erakutsi:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
eu: Norberaren prozesuak

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
eu: Erabiltzaileen prozesuak

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
eu: Sistemaren prozesuak

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
eu: Prozesu guztiak

[ctx: @action]
en: Search
eu: Bilatu

[ctx: @action]
en: End Process
eu: Amaitu prozesua

[ctx: @action]
en: Display as List
eu: Azaldu zerrenda gisa

[ctx: @action]
en: Display as Tree
eu: Azaldu zuhaitz gisa

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
eu: Erakutsi: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
eu: Norberaren prozesuak

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
eu: Erabiltzaileen prozesuak

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
eu: Sistemaren prozesuak

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
eu: Prozesu guztiak

[ctx: @action]
en: Configure columns…
eu: Konfiguratu zutabeak...

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
eu: Bidali seinalea

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
eu: Egonean utzi (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
eu: Jarraitu (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
eu: Eseki (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
eu: Eten (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
eu: Bukatu (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
eu: Akabatu (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
eu: 1 erabiltzailea (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
eu: 2 erabiltzailea (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
eu[0]: Amaitu prozesua
eu[1]: Amaitu %1 prozesu

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
eu: Konfiguratu zutabeak...

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
eu[0]: Amaitu prozesua
eu[1]: Amaitu %1 prozesu

[ctx: @action:button]
en: End Process | End Processes
eu[0]: Amaitu prozesua
eu[1]: Amaitu prozesuak

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
eu[0]: Ziur zaude prozesu hau amaitu nahi duzula?
    Gorde gabeko lana gal daiteke.
eu[1]: Ziur zaude %1 prozesu hauek amaitu nahi dituzula?
    Gorde gabeko lana gal daiteke.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
eu: Prozesuaren ID %1, jabetza %2
