plasma-systemmonitor - en to gl translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
gl: Detalles

[ctx: @title:group]
en: Memory
gl: Memoria

[ctx: @title:group]
en: Network
gl: Rede

[ctx: @title:group]
en: Disk
gl: Disco

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
gl: Procesos: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
gl: Seleccione unha aplicación para ver os seus detalles.

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
gl: A vista de aplicacións non é compatíbel co seu sistema.

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
gl: Amosar o panel de detalles.

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
gl: Confirmar ao saír de aplicacións.

[ctx: @action]
en: Search
gl: Buscar

[ctx: @action]
en: Quit Application
gl: Saír da aplicación

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
gl: Amosar a barra lateral de detalles

[ctx: @action]
en: Configure columns…
gl: Configurar as columnas…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
gl: Definir a prioridade…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
gl: Enviar o sinal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
gl: Suspender (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
gl: Continuar (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
gl: Cortar (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
gl: Interromper (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
gl: Terminar (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
gl: Matar (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
gl: Usuario 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
gl: Usuario 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
gl[0]: Saír da aplicación
gl[1]: Saír de %1 aplicacións

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
gl[0]: Saír da aplicación
gl[1]: Saír de %1 aplicacións

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
gl[0]: Saír da aplicación
gl[1]: Saír das aplicacións

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
gl[0]: Seguro que quere saír da aplicación?
    Perderase calquera traballo non gardado.
gl[1]: Seguro que quere saír das %1 aplicacións?
    Perderase calquera traballo non gardado.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
gl[0]: %1 proceso
gl[1]: %1 procesos
