plasma-systemmonitor - en to gl translation catalogue (31 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
gl: Confirmar a finalización dos procesos.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
gl: Amosar de maneira predeterminada:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
gl: Procesos propios

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
gl: Procesos de usuarios

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
gl: Procesos do sistema

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
gl: Todos os procesos

[ctx: @action]
en: Search
gl: Buscar

[ctx: @action]
en: End Process
gl: Finalizar o proceso

[ctx: @action]
en: Display as List
gl: Amosar como unha lista

[ctx: @action]
en: Display as Tree
gl: Amosar como unha árbore

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
gl: Amosar: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
gl: Procesos propios

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
gl: Procesos de usuarios

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
gl: Procesos do sistema

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
gl: Todos os procesos

[ctx: @action]
en: Configure columns…
gl: Configurar as columnas…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
gl: Enviar o sinal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
gl: Suspender (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
gl: Continuar (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
gl: Cortar (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
gl: Interromper (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
gl: Terminar (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
gl: Matar (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
gl: Usuario 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
gl: Usuario 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
gl[0]: Finalizar o proceso
gl[1]: Finalizar %1 procesos

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
gl: Configurar as columnas…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
gl[0]: Finalizar o proceso
gl[1]: Finalizar %1 procesos

[ctx: @action:button]
en: End Process | End Processes
gl[0]: Finalizar o proceso
gl[1]: Finalizar os procesos

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
gl[0]: Seguro que quere finalizar o proceso?
    Pode perder o traballo que non gardase.
gl[1]: Seguro que quere finalizar os %1 procesos?
    Pode perder o traballo que non gardase.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
gl: Identificador de proceso %1, propiedade de %2
