plasma-systemmonitor - en to he translation catalogue (122 entries)

[ctx: @menu]
en: File
he: קובץ

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
he: הוספת עמוד חדש…

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
he: ייבוא עמוד…

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
he: ייצוא העמוד הנוכחי…

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
he: משיכת עמודים חדשים…

[ctx: @menu-action]
en: Quit
he: יציאה

[ctx: @menu]
en: View
he: תצוגה

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
he: הרחבת סרגל צד

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
he: צמצום סרגל צד

[ctx: @menu]
en: Settings
he: הגדרות

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
he: עריכת או הסרת עמודים…

[ctx: @menu]
en: Help
he: עזרה

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
he: דיווח על תקלה…

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
he: על צג המערכת

en: System Monitor
he: צג מערכת

en: An application for monitoring system resources
he: יישום למעקב אחר משאבי המערכת

en: © 2024 Plasma Development Team
he: © 2024 צוות הפיתוח של פלזמה

en: Arjen Hiemstra
he: אריין היימסטרה

en: Development
he: פיתוח

en: Uri Herrera
he: אורי הררה

en: Design
he: עיצוב

en: Nate Graham
he: נייט גרהם

en: Design and Quality Assurance
he: עיצוב ואבטחת איכות

en: David Redondo
he: דיויד רדונדו

en: Noah Davis
he: נואה דייויס

en: Marco Martin
he: מרקו מרטין

en: David Edmundson
he: דיויד אדמונדסון

[ctx: @action]
en: Tools
he: כלים

[ctx: @action]
en: Add New Page…
he: הוספת עמוד חדש…

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
he: עריכת או הסרת עמודים…

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
he: ייצוא העמוד הנוכחי…

[ctx: @action]
en: Import Page…
he: ייבוא עמוד…

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
he: משיכת עמודים חדשים…

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
he: הרחבת סרגל צד

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
he: צמצום סרגל צד

[ctx: @action]
en: Report Bug…
he: דיווח על תקלה…

[ctx: @action]
en: About System Monitor
he: על צג המערכת

[ctx: @action]
en: About KDE
he: על KDE

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
he: הוספת עמוד חדש

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
he: עריכת עמודים

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
he: ייצוא של %1

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
he: עמוד צג המערכת (‎*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
he: ייבוא עמוד

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
he: צג המערכת נסוג לעיבוד גרפי תוכנתי כיוון שהאצת החומרה אינה זמינה ועלולות להופיע כל מיני תקלות רגעיות בתצוגה. נא לבדוק את תקינות מנהלי ההתקן הגרפי שלך.

[ctx: @action]
en: Add Section
he: הוספת סעיף

[ctx: @action]
en: Add Separator
he: הוספת מפריד

[ctx: @action]
en: Show Background
he: הצגת רקע

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
he: הסרת גבולות רקע

[ctx: @action]
en: Edit Page
he: עריכת עמוד

[ctx: @action]
en: Save Changes
he: שמירת השינויים

[ctx: @action]
en: Discard Changes
he: התעלמות מהשינויים

[ctx: @action]
en: Configure Page…
he: הגדרת עמוד…

[ctx: @action]
en: Add Row
he: הוספת שורה

[ctx: @action]
en: Add Title
he: הוספת כותרת

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
he: הגדרת העמוד „%1”

[ctx: @action:button]
en: Save
he: שמירה

[ctx: @action]
en: Add
he: הוספה

[ctx: @action]
en: Remove
he: הסרה

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
he: הגדרת %1

[ctx: @action]
en: Close
he: סגירה

[ctx: @action]
en: Load Preset…
he: טעינת ערכה…

[ctx: @action]
en: Get New Presets…
he: משיכת ערכות חדשות…

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
he: שמירת ההגדרות כערכה

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
he: ההגדרות נשמרו בתור הערכה %1.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
he: הוספת תרשים כיישומון שולחן עבודה

[ctx: @action]
en: Get New Display Styles…
he: הורדת סגנונות תצוגה חדשים…

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
he: הערכה %1 נטענה.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @option:check]
en: Show Title
he: הצגת כותרת

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
he: סגנון תצוגה

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
he: הזמן המזערי בין עדכונים:

en: No Limit
he: אין הגבלה

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
he: שנייה

en: %1 seconds
he: %1 שניות

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
he: אין תרשים

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
he: טעינת ערכה

[ctx: @action:button]
en: Load
he: טעינה

[ctx: @title]
en: Replace Missing Sensors
he: החלפת חיישנים חסרים

[ctx: @action]
en: Move
he: העברה

en: This page is missing some sensors and will not display correctly.
he: בעמוד הזה חסרים חיישנים והוא לא יוצג כראוי.

[ctx: @action:button]
en: Fix…
he: תיקון…

[ctx: @action:button]
en: Add
he: הוספה

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
he: עמוד חדש

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
he: שם:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
he: השם לא יכול להיות ריק.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
he: סמל:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
he: גבולות עמוד:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
he: ללא

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
he: קטן

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
he: גדול

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
he: להשתמש מפעולות מתוך:

[ctx: @label:listbox]
en: Load this page:
he: טעינת העמוד הזה:

[ctx: @item:inlistbox]
en: When needed
he: בעת הצורך

[ctx: @item:inlistbox]
en: During application startup
he: במהלך עלייה של יישומים

en: New Title
he: כותרת חדשה

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
he: הצגת עמוד

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
he: הסתרת עמוד

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
he: לא לאפס את העמוד

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
he: העמוד הזה יאופס למצב ברירת המחדל שלו

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
he: איפוס העמוד למצב ברירת המחדל שלו

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
he: לא להסיר את העמוד הזה

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
he: העמוד יוסר

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
he: הסרת העמוד הזה

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
he: להתחיל ב־:

en: Last Visited Page
he: העמוד האחרון בו ביקרת

[ctx: @action]
en: Add Column
he: הוספת עמודה

[ctx: @action]
en: Height
he: גובה

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
he: מאוזן

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
he: לנסות להשתמש באותו הגובה על פני השורות השונות.

[ctx: @action:inmenu]
en: Minimum
he: מזערי

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
he: לנסות להשתמש בכמה שפחות גובה כדי להציג את התוכן כראוי.

[ctx: @action:inmenu]
en: Maximum
he: מרבי

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
he: לנסות להשתמש בכמה שיותר גובה.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
he: הגדרת עמודות

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
he: מוסתר

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
he: טקסט בלבד

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
he: תרשים קו

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
he: טקסט בלבד (בקנה מידה של 100%)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
he: תרשים קו (בקנה מידה של 100%)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
he: לא לשאול שוב

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
he: חיסול חלון…

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
he: הפעלת %1
