plasma-systemmonitor - en to hu translation catalogue (27 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
hu: Részletek

[ctx: @title:group]
en: Memory
hu: Memória

[ctx: @title:group]
en: Network
hu: Hálózat

[ctx: @title:group]
en: Disk
hu: Lemez

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
hu: Folyamatok: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
hu: Válasszon egy alkalmazást, amelynek a részleteit látni szeretné

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
hu: Az alkalmazások nézet nem támogatott ezen a rendszeren

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
hu: Részletek panel megjelenítése

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
hu: Megerősítés alkalmazásból való kilépéskor

[ctx: @action]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: @action]
en: Quit Application
hu: Kilépés az alkalmazásból

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
hu: Részletek oldalsáv megjelenítése

[ctx: @action]
en: Configure columns…
hu: Oszlopbeállítások…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
hu: Prioritás…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
hu: Szignál küldése

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
hu: Felfüggesztés (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
hu: Folytatás (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
hu: Bontás (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
hu: Megszakítás (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
hu: Befejezés (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
hu: Kilövés (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
hu: Felhasználó 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
hu: Felhasználó 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
hu[0]: Kilépés az alkalmazásból
hu[1]: Kilépés %1 alkalmazásból

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
hu[0]: Kilépés az alkalmazásból
hu[1]: Kilépés %1 alkalmazásból

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
hu[0]: Biztosan kilép ebből az alkalmazásból?
    A nem mentett munkák elveszhetnek.
hu[1]: Biztosan kilép ebből a(z) %1 alkalmazásból?
    A nem mentett munkák elveszhetnek.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
hu[0]: %1 folyamat
hu[1]: %1 folyamat
