plasma-systemmonitor - en to hu translation catalogue (30 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
hu: Folyamatok befejezésének megerősítése.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
hu: Alapértelmezésként megjelenítendő:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
hu: Saját folyamatok

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
hu: Felhasználói folyamatok

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
hu: Rendszerfolyamatok

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
hu: Minden folyamat

[ctx: @action]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: @action]
en: End Process
hu: Folyamat befejezése

[ctx: @action]
en: Display as List
hu: Megjelenítés listaként

[ctx: @action]
en: Display as Tree
hu: Megjelenítés faszerkezetként

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
hu: Nézet: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
hu: Saját folyamatok

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
hu: Felhasználói folyamatok

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
hu: Rendszerfolyamatok

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
hu: Minden folyamat

[ctx: @action]
en: Configure columns…
hu: Oszlopbeállítások…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
hu: Szignál küldése

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
hu: Felfüggesztés (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
hu: Folytatás (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
hu: Bontás (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
hu: Megszakítás (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
hu: Befejezés (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
hu: Kilövés (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
hu: Felhasználó 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
hu: Felhasználó 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
hu[0]: Folyamat befejezése
hu[1]: %1 folyamat befejezése

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
hu: Oszlopbeállítások…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
hu[0]: Folyamat befejezése
hu[1]: %1 folyamat befejezése

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
hu[0]: Biztosan leállítja ezt a folyamatot?
    A nem mentett munkák elveszhetnek.
hu[1]: Biztosan leállítja ezt a(z) %1 folyamatot?
    A nem mentett munkák elveszhetnek.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
hu: Folyamatazonosító: %1, tulajdonos: %2
