plasma-systemmonitor - en to hu translation catalogue (106 entries)

[ctx: @menu]
en: File
hu: Fájl

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
hu: Új oldal hozzáadása…

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
hu: Oldal importálása…

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
hu: Jelenlegi oldal exportálása…

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
hu: Új oldalak letöltése…

[ctx: @menu-action]
en: Quit
hu: Kilépés

[ctx: @menu]
en: View
hu: Nézet

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
hu: Oldalsáv kinyitása

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
hu: Oldalsáv összecsukása

[ctx: @menu]
en: Settings
hu: Beállítások

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
hu: Oldalak szerkesztése vagy eltávolítása…

[ctx: @menu]
en: Help
hu: Súgó

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
hu: Hibabejelentés…

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
hu: A Rendszermonitor névjegye

en: System Monitor
hu: Rendszermonitor

en: An application for monitoring system resources
hu: Alkalmazás a rendszer erőforrásainak monitorozásához

en: © 2020 Plasma Development Team
hu: © A Plasma fejlesztői, 2020.

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Design and Quality Assurance
hu: Design és minőségbiztosítás

[ctx: @action]
en: Tools
hu: Eszközök

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
hu: Oldalak szerkesztése vagy eltávolítása…

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
hu: Jelenlegi oldal exportálása…

[ctx: @action]
en: Import Page…
hu: Oldal importálása…

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
hu: Új oldalak letöltése…

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
hu: Oldalsáv kinyitása

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
hu: Oldalsáv összecsukása

[ctx: @action]
en: Report Bug…
hu: Hibabejelentés…

[ctx: @action]
en: About System Monitor
hu: A Rendszermonitor névjegye

[ctx: @action]
en: Add New Page…
hu: Új oldal hozzáadása…

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
hu: Új oldal hozzáadása

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
hu: Oldalak szerkesztése

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
hu: %1 exportálása

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
hu: Rendszermonitor oldal (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
hu: Oldal importálása

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
hu: A Rendszermonitor szoftveres renderelésre állt vissza, mert a hardveres gyorsítás nem érhető el, és megjelenítési hibák fordulhatnak elő. Ellenőrizze a grafikus illesztőprogramot.

[ctx: @action]
en: Add Section
hu: Rész hozzáadása

[ctx: @action]
en: Add Separator
hu: Elválasztó hozzáadása

[ctx: @action]
en: Show Background
hu: Háttér megjelenítése

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
hu: Háttérkép keretének eltávolítása

[ctx: @action]
en: Edit Page
hu: Oldal szerkesztése

[ctx: @action]
en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

[ctx: @action]
en: Discard Changes
hu: Változtatások eldobáda

[ctx: @action]
en: Configure Page…
hu: Oldalbeállítás…

[ctx: @action]
en: Add Row
hu: Sor hozzáadása

[ctx: @action]
en: Add Title
hu: Cím hozzáadása

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
hu: A(z) „%1” oldal beállítása

[ctx: @action:button]
en: Save
hu: Mentés

[ctx: @action]
en: Add
hu: Hozzáadás

[ctx: @action]
en: Remove
hu: Eltávolítás

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
hu: A(z) %1 beállítása

[ctx: @action]
en: Close
hu: Bezárás

[ctx: @action]
en: Load Preset…
hu: Beállításkészlet betöltése…

[ctx: @action]
en: Get new presets…
hu: Új beállításkészletek letöltése…

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
hu: Beállítások mentése beállításkészletként

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
hu: Beállítások mentve a(z) %1 beállításkészletként.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
hu: Diagram hozzáadása asztali elemként

[ctx: @action]
en: Get new display styles…
hu: Új nézetstílusok letöltése…

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
hu: A(z) %1 beállításkészlet betöltése.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
hu: Cím

[ctx: @option:check]
en: Show Title
hu: Cím megjelenítése

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
hu: Nézetstílus

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
hu: Minimális frissítési időköz:

en: No Limit
hu: Nincs korlát

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
hu: 1 másodperc

en: %1 seconds
hu: %1 másodperc

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
hu: Nincs diagram

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
hu: Beállításkészlet betöltése

[ctx: @action:button]
en: Load
hu: Betöltés

[ctx: @action:button]
en: Cancel
hu: Mégsem

[ctx: @action]
en: Move
hu: Mozgatás

[ctx: @action:button]
en: Add
hu: Hozzáadás

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
hu: Új oldal

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
hu: Név:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
hu: A név nem lehet üres.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
hu: Ikon:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
hu: Oldalszegélyek:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
hu: Nincs

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
hu: Kicsi

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
hu: Nagy

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
hu: Műveletek használata innen:

en: New Title
hu: Új cím

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
hu: Oldal megjelenítése

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
hu: Oldal elrejtése

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
hu: Ne állítsa alapállapotba az oldalt

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
hu: Az oldal visszaállítódik az alapállapotába

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
hu: Oldal visszaállítása alapállapotba

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
hu: Ne törölje ezt az oldalt

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
hu: Az oldal törlődik

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
hu: Oldal törlése

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
hu: Kezdés:

en: Last Visited Page
hu: Utoljára megnézett oldal

[ctx: @action]
en: Add Column
hu: Oszlop hozzáadása

[ctx: @action]
en: Height
hu: Magasság

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
hu: Kiegyenlített

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
hu: Egyforma magasság használata a különböző soroknál.

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
hu: A tartalom helyes megjelenítéséhez szükséges minimális magasság használata.

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
hu: A lehető legtöbb hely használata.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
hu: Oszlopbeállítások

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
hu: Rejtett

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
hu: Csak szöveg

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
hu: Vonaldiagram

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
hu: Csak szöveg (100%-ra méretezve)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
hu: Vonaldiagram (100%-ra méretezve)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
hu: Ne kérdezzen rá többször

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
hu: Ablak kilövése…

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
hu: A(z) %1 indítása
