plasma-systemmonitor - en to ia translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
ia: Detalios

[ctx: @title:group]
en: Memory
ia: Memoria

[ctx: @title:group]
en: Network
ia: Rete

[ctx: @title:group]
en: Disk
ia: Disco

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
ia: Processos: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
ia: Selige un application per vider su detalios

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
ia: Vista de applicationes non es supportate sur tu systema

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
ia: Monstra pannello de detalios

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
ia: Confirma quando abandonar applicationes

[ctx: @action]
en: Search
ia: Cerca

[ctx: @action]
en: Quit Application
ia: Quita Application

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
ia: Monstra barra lateral de detalios

[ctx: @action]
en: Configure columns…
ia: Configura columnas…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
ia: Fixa prioritates …

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
ia: Invia signal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
ia: Suspende (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
ia: Continua (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
ia: Talia (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
ia: Interrumpe (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
ia: Termina (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
ia: Occide (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
ia: Usator 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
ia: Usator 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
ia[0]: Quita Application
ia[1]: Quita %1 applicationes

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
ia[0]: Quita Application
ia[1]: Quita %1 applicationes

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
ia[0]: Quita Application
ia[1]: Quita  applicationes

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
ia[0]: Tu es secur que tu vole abandonar iste application?
    Ulle travalio nonn salveguardate poterea esser perdite.
ia[1]: Tu es secur que tu vole abandonar iste %1 applicationes? Omne labor non salveguardate potera esser perdite..

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
ia[0]: Processo
ia[1]: %1 Processos
