plasma-systemmonitor - en to ia translation catalogue (31 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
ia: Confirma terminar processos.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
ia: Monstra per definition:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
ia: Processos proprie

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
ia: Processos de usator

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
ia: Processos de systema

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
ia: Omne processos

[ctx: @action]
en: Search
ia: Cerca

[ctx: @action]
en: End Process
ia: Termina processo

[ctx: @action]
en: Display as List
ia: Monstra un Lista

[ctx: @action]
en: Display as Tree
ia: Monstra un Arbore

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
ia: Monstra : %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
ia: Processos proprie

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
ia: Processos de usator

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
ia: Processos de systema

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
ia: Omne processos

[ctx: @action]
en: Configure columns…
ia: Configura columnas…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
ia: Invia signal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
ia: Suspende (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
ia: Continua (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
ia: Talia (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
ia: Interrumpe (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
ia: Termina (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
ia: Occide (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
ia: Usator 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
ia: Usator 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
ia[0]: Termina processo
ia[1]: Termina %1 processos

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
ia: Configura columnas…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
ia[0]: Termina processo
ia[1]: Termina %1 processos

[ctx: @action:button]
en: End Process | End Processes
ia[0]: Termina processo
ia[1]: Termina processos

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
ia[0]: Tu es secur que tu vole terminar iste processo? Omne labor non salvate potera esser perdite.
ia[1]: Tu es secur que tu vole terminar iste %1 processos? Omne labor non salveguardate potera esser perdite..

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
ia: ID de processo %1, possedite per %2
