plasma-systemmonitor - en to ka translation catalogue (29 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
ka: დეტალები

[ctx: @title:group]
en: CPU
ka: პროცესორი

[ctx: @title:group]
en: Memory
ka: მეხსიერება

[ctx: @title:group]
en: Network
ka: ქსელი

[ctx: @title:group]
en: Disk
ka: დისკი

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
ka: პროცესი: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
ka: დეტალების სანახავად აირჩიეთ აპლიკაცია

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
ka: აპლიკაციის ნახვა თქვენს სისტემაზე მხარდაუჭერელია

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
ka: დეტალების პანელის ჩვენება

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
ka: დადასტურება აპლიკაციიდან გასვლისას

[ctx: @action]
en: Search
ka: ძებნა

[ctx: @action]
en: Quit Application
ka: აპლიკაციიდან გასვლა

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
ka: დეტალების გვერდითი პანელის დაყენება

[ctx: @action]
en: Configure columns…
ka: სვეტების მორგება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
ka: პრიორიტეტის დაყენება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
ka: სიგნალის გაგზავნა

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
ka: შეჩერება (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
ka: გაგრძელება (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
ka: გათიშვა (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
ka: შეწყვეტა (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
ka: დასრულება (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
ka: მოკვლა (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
ka: მომხმ 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
ka: მომხმ 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
ka[0]: აპლიკაციიდან გასვლა
ka[1]: %1 აპლიკაციიდან გასვლა

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
ka[0]: აპლიკაციიდან გასვლა
ka[1]: %1 აპლიკაციიდან გასვლა

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
ka[0]: აპლიკაციიდან გასვლა
ka[1]: აპლიკაციებიდან გასვლა

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
ka[0]: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, გახვიდეთ აპლიკაციიდან?
    შეუნახავი ნამუშევრები დაგეკარგებათ.
ka[1]: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, გახვიდეთ %1 აპლიკაციიდან?
    შეუნახავი ნამუშევრები დაგეკარგებათ.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
ka[0]: %1 პროცესი
ka[1]: %1 პროცესი
