plasma-systemmonitor - en to ka translation catalogue (31 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
ka: პროცესების დასრულების დადასტურება.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
ka: ნაგულისხმებად ნაჩვენებია:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
ka: საკუთარი პროცესები

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
ka: მომხმარებლის პროცესები

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
ka: სისტემური პროცესები

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
ka: ყველა პროცესი

[ctx: @action]
en: Search
ka: ძებნა

[ctx: @action]
en: End Process
ka: პროცესის დასრულება

[ctx: @action]
en: Display as List
ka: სიად ჩვენება

[ctx: @action]
en: Display as Tree
ka: ხედ ჩვენება

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
ka: ჩვენება: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
ka: საკუთარი პროცესები

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
ka: მომხმარებლის პროცესები

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
ka: სისტემური პროცესები

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
ka: ყველა პროცესი

[ctx: @action]
en: Configure columns…
ka: სვეტების მორგება…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
ka: სიგნალის გაგზავნა

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
ka: შეჩერება (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
ka: გაგრძელება (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
ka: გათიშვა (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
ka: შეწყვეტა (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
ka: დასრულება (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
ka: მოკვლა (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
ka: მომხმ 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
ka: მომხმ 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
ka[0]: პროცესის დასრულება
ka[1]: %1 პროცესის დასრულება

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
ka: სვეტების მორგება…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
ka[0]: პროცესის დასრულება
ka[1]: %1 პროცესის დასრულება

[ctx: @action:button]
en: End Process | End Processes
ka[0]: პროცესის დასრულება
ka[1]: პროცესების დასრულება

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
ka[0]: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, დაასრულოთ ეს პროცესი?
    შეუნახავი ნამუშევრები დაგეკარგებათ.
ka[1]: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, დაასრულოთ %1 პროცესი?
    შეუნახავი ნამუშევრები დაგეკარგებათ.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
ka: პროცესის ID %1, მფლობელი %2
