plasma-systemmonitor - en to lt translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
lt: Išsamiau

[ctx: @title:group]
en: CPU
lt: Procesorius

[ctx: @title:group]
en: Memory
lt: Atmintis

[ctx: @title:group]
en: Network
lt: Tinklas

[ctx: @title:group]
en: Disk
lt: Diskas

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
lt: Procesai: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
lt: Pasirinkite programą, norėdami matyti išsamesnę jos informaciją

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
lt: Programų rodinys nėra palaikomas jūsų sistemoje

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
lt: Rodyti išsamesnės informacijos skydelį

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
lt: Klausti patvirtinimo, kai užbaigiamas programų darbas

[ctx: @action]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: @action]
en: Quit Application
lt: Baigti programos darbą

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
lt: Rodyti išsamesnės informacijos šoninę juostą

[ctx: @action]
en: Configure columns…
lt: Konfigūruoti stulpelius…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
lt: Nustatyti prioritetą…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
lt: Siųsti signalą

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
lt: Pristabdyti (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
lt: Tęsti (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
lt: Užstrigdinti (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
lt: Pertraukti (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
lt: Nutraukti (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
lt: Nutraukti (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
lt: Naudotojas 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
lt: Naudotojas 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
lt[0]: Baigti programos darbą
lt[1]: Baigti %1 programų darbą
lt[2]: Baigti %1 programų darbą
lt[3]: Baigti %1 programos darbą

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
lt[0]: Baigti programos darbą
lt[1]: Baigti %1 programų darbą
lt[2]: Baigti %1 programų darbą
lt[3]: Baigti %1 programos darbą

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
lt[0]: Ar tikrai norite užbaigti šios programos darbą?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[1]: Ar tikrai norite užbaigti šių %1 programų darbą?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[2]: Ar tikrai norite užbaigti %1 programų darbą?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[3]: Ar tikrai norite užbaigti šios %1 programos darbą?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
lt[0]: %1 procesas
lt[1]: %1 procesai
lt[2]: %1 procesų
lt[3]: %1 procesas
