plasma-systemmonitor - en to lt translation catalogue (30 entries)

[ctx: @option:check]
en: Confirm ending processes.
lt: Klausti patvirtinimo, kai procesai užbaigiami.

[ctx: @label:listbox]
en: By default show:
lt: Pagal numatymą rodyti:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Own Processes
lt: Savi procesai

[ctx: @item:inlistbox]
en: User Processes
lt: Naudotojo procesai

[ctx: @item:inlistbox]
en: System Processes
lt: Sisteminiai procesai

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Processes
lt: Visi procesai

[ctx: @action]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: @action]
en: End Process
lt: Užbaigti procesą

[ctx: @action]
en: Display as List
lt: Rodyti kaip sąrašą

[ctx: @action]
en: Display as Tree
lt: Rodyti kaip medį

[ctx: @action %1 is view type]
en: Show: %1
lt: Rodyti: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Own Processes
lt: Savi procesai

[ctx: @item:inmenu]
en: User Processes
lt: Naudotojo procesai

[ctx: @item:inmenu]
en: System Processes
lt: Sisteminiai procesai

[ctx: @item:inmenu]
en: All Processes
lt: Visi procesai

[ctx: @action]
en: Configure columns…
lt: Konfigūruoti stulpelius…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
lt: Siųsti signalą

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
lt: Pristabdyti (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
lt: Tęsti (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
lt: Užstrigdinti (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
lt: Pertraukti (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
lt: Nutraukti (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
lt: Nutraukti (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
lt: Naudotojas 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
lt: Naudotojas 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: End Process | End %1 Processes
lt[0]: Užbaigti procesą
lt[1]: Užbaigti %1 procesus
lt[2]: Užbaigti %1 procesų
lt[3]: Užbaigti %1 procesą

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Columns…
lt: Konfigūruoti stulpelius…

[ctx: @title:window]
en: End Process | End %1 Processes
lt[0]: Užbaigti procesą
lt[1]: Užbaigti %1 procesus
lt[2]: Užbaigti %1 procesų
lt[3]: Užbaigti %1 procesą

en: Are you sure you want to end this process?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to end these %1 processes?
    Any unsaved work may be lost.
lt[0]: Ar tikrai norite užbaigti šį procesą?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[1]: Ar tikrai norite užbaigti šiuos %1 procesus?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[2]: Ar tikrai norite užbaigti %1 procesų?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.
lt[3]: Ar tikrai norite užbaigti šį %1 procesą?
    Bet koks neįrašytas darbas gali būti prarastas.

[ctx: @item:intable %1 is process id, %2 is user name]
en: Process ID %1, owned by %2
lt: Proceso ID %1, priklauso naudotojui %2
