plasma-systemmonitor - en to lt translation catalogue (115 entries)

[ctx: @menu]
en: File
lt: Failas

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
lt: Pridėti naują puslapį…

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
lt: Importuoti puslapį…

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
lt: Eksportuoti dabartinį puslapį…

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
lt: Gauti naujų puslapių…

[ctx: @menu-action]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: @menu]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
lt: Išskleisti šoninę juostą

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
lt: Suskleisti šoninę juostą

[ctx: @menu]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
lt: Taisyti ar šalinti puslapius…

[ctx: @menu]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
lt: Pranešti apie klaidą…

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
lt: Apie sistemos prižiūryklę

en: System Monitor
lt: Sistemos prižiūryklė

en: An application for monitoring system resources
lt: Sistemos išteklių stebėjimo programa

en: © 2020 Plasma Development Team
lt: © 2020 Plasma plėtojimo komanda

en: Development
lt: Programavimas

en: Design
lt: Dizainas

en: Design and Quality Assurance
lt: Dizainas ir kokybės užtikrinimas

[ctx: @action]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
lt: Taisyti ar šalinti puslapius…

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
lt: Konfigūruoti dabartinį puslapį…

[ctx: @action]
en: Import Page…
lt: Importuoti puslapį…

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
lt: Gauti naujų puslapių…

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
lt: Išskleisti šoninę juostą

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
lt: Suskleisti šoninę juostą

[ctx: @action]
en: Report Bug…
lt: Pranešti apie klaidą…

[ctx: @action]
en: About System Monitor
lt: Apie sistemos prižiūryklę

[ctx: @action]
en: Add New Page…
lt: Pridėti naują puslapį…

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
lt: Pridėti naują puslapį

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
lt: Taisyti puslapius

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
lt: Eksportuoti %1

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
lt: Sistemos prižiūryklės puslapis (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
lt: Importuoti puslapį

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
lt: Sistemos prižiūryklė grįžo prie programinės įrangos atvaizdavimo, nes aparatinės įrangos spartinimas yra neprieinamas ir gali atsirasti vaizdiniai trikdžiai. Patikrinkite grafikos tvarkykles.

[ctx: @action]
en: Add Section
lt: Pridėti sekciją

[ctx: @action]
en: Add Separator
lt: Pridėti skirtuką

[ctx: @action]
en: Show Background
lt: Rodyti foną

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
lt: Šalinti fono paraštes

[ctx: @action]
en: Edit Page
lt: Taisyti puslapį

[ctx: @action]
en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

[ctx: @action]
en: Discard Changes
lt: Atmesti pakeitimus

[ctx: @action]
en: Configure Page…
lt: Konfigūruoti puslapį…

[ctx: @action]
en: Add Row
lt: Pridėti eilutę

[ctx: @action]
en: Add Title
lt: Pridėti pavadinimą

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
lt: Konfigūruoti puslapį „%1“

[ctx: @action:button]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @action]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
lt: Konfigūruoti %1

[ctx: @action]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: @action]
en: Load Preset…
lt: Įkelti išankstinę parinktį…

[ctx: @action]
en: Get new presets…
lt: Gauti naujų išankstinių parinkčių…

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
lt: Įrašyti nuostatas kaip išankstines parinktis

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
lt: Nuostatos įrašytos kaip išankstinės parinktys %1.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
lt: Pridėti diagramą kaip darbalaukio valdiklį

[ctx: @action]
en: Get new display styles…
lt: Gauti naujų atvaizdavimo stilių…

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
lt: Įkeltos išankstinės parinktys %1.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @option:check]
en: Show Title
lt: Rodyti pavadinimą

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
lt: Atvaizdavimo stilius

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
lt: Mažiausias laikas tarp atnaujinimų:

en: No Limit
lt: Be ribos

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
lt: 1 sek.

en: %1 seconds
lt: %1 sek.

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
lt: Nėra diagramų

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
lt: Įkelti išankstines parinktis

[ctx: @action:button]
en: Load
lt: Įkelti

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @title]
en: Replace Missing Sensors
lt: Pakeisti trūkstamus jutiklius

[ctx: @action]
en: Move
lt: Perkelti

en: This page is missing some sensors and will not display correctly.
lt: Šiame puslapyje trūksta tam tikrų jutiklių ir jis nebus tinkamai atvaizduojamas.

[ctx: @action:button]
en: Fix…
lt: Pataisyti…

[ctx: @action:button]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
lt: Naujas puslapis

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
lt: Pavadinimas negali būti tuščias.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
lt: Piktograma:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
lt: Puslapio paraštės:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
lt: Mažos

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
lt: Didelės

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
lt: Naudoti veiksmus iš:

[ctx: @label:listbox]
en: Load this page:
lt: Įkelti šį puslapį:

[ctx: @item:inlistbox]
en: When needed
lt: Kai reikia

[ctx: @item:inlistbox]
en: During application startup
lt: Programos paleidimo metu

en: New Title
lt: Naujas pavadinimas

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
lt: Rodyti puslapį

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
lt: Slėpti puslapį

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
lt: Neatstatyti puslapio

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
lt: Šis puslapis bus atstatytas į savo numatytąją būseną

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
lt: Atstatyti puslapį į jo numatytąją būseną

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
lt: Nešalinti šio puslapio

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
lt: Puslapis bus pašalintas

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
lt: Šalinti šį puslapį

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
lt: Pradėti nuo:

en: Last Visited Page
lt: Paskutinis lankytas puslapis

[ctx: @action]
en: Add Column
lt: Pridėti stulpelį

[ctx: @action]
en: Height
lt: Aukštis

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
lt: Subalansuotas

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
lt: Bandyti naudoti tokį patį aukštį tarp įvairių eilučių.

[ctx: @action:inmenu]
en: Minimum
lt: Mažiausias

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
lt: Naudoti mažiausią aukštį, reikalingą teisingai atvaizduoti turinį.

[ctx: @action:inmenu]
en: Maximum
lt: Didžiausias

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
lt: Bandyti naudoti kaip įmanoma didesnį aukštį.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
lt: Konfigūruoti stulpelius

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
lt: Paslėptas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
lt: Tik tekstas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
lt: Linijinė diagrama

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
lt: Tik tekstas (100% mastelis)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
lt: Linijinė diagrama (100% mastelis)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
lt: Nutraukti lango darbą…

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
lt: Paleisti %1
