plasma-systemmonitor - en to lv translation catalogue (112 entries)

[ctx: @menu]
en: File
lv: Datne

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
lv: Pievienot jaunu lapu...

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
lv: Importēt lapu...

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
lv: Eksportēt šo lapu...

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
lv: Iegūt jaunas lapas...

[ctx: @menu-action]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: @menu]
en: View
lv: Skats

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
lv: Izvērst sānu joslu

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
lv: Sakļaut sānu joslu

[ctx: @menu]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
lv: Rediģēt vai noņemt lapas...

[ctx: @menu]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
lv: Ziņot par kļūdu...

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
lv: Par Sistēmas pārraugu

en: System Monitor
lv: Sistēmas pārraugs

en: An application for monitoring system resources
lv: Programma sistēmas resursu pārraudzībai

en: © 2020 Plasma Development Team
lv: © 2020 „Plasma“ izstrādātāju komanda

en: Development
lv: Izstrāde

en: Design
lv: Dizains

en: Design and Quality Assurance
lv: Dizains un kvalitātes nodrošināšana

[ctx: @action]
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
lv: Rediģēt vai noņemt lapas...

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
lv: Eksportēt šo lapu...

[ctx: @action]
en: Import Page…
lv: Importēt lapu...

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
lv: Iegūt jaunas lapas...

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
lv: Izvērst sānu joslu

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
lv: Sakļaut sānu joslu

[ctx: @action]
en: Report Bug…
lv: Ziņot par kļūdu...

[ctx: @action]
en: About System Monitor
lv: Par Sistēmas pārraugu

[ctx: @action]
en: Add New Page…
lv: Pievienot jaunu lapu...

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
lv: Pievienot jaunu lapu

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
lv: Rediģēt lapas

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
lv: Eksportēt %1

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
lv: Sistēmas pārrauga lapa (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
lv: Importēt lapu

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
lv: Sistēmas pārraugs ir atgriezies programmatūras atveidošanas režīmā, jo nav pieejama aparatūras paātrināšana, tāpēc ir iespējami vizuāli kropļojumi. Pārbaudiet savus grafikas draiverus.

[ctx: @action]
en: Add Section
lv: Pievienot sadaļu

[ctx: @action]
en: Add Separator
lv: Pievienot atdalītāju

[ctx: @action]
en: Show Background
lv: Rādīt fonu

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
lv: Noņemt fona apmales

[ctx: @action]
en: Edit Page
lv: Rediģēt lapu

[ctx: @action]
en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

[ctx: @action]
en: Discard Changes
lv: Izmest izmaiņas

[ctx: @action]
en: Configure Page…
lv: Konfigurēt lapu...

[ctx: @action]
en: Add Row
lv: Pievienot rindu

[ctx: @action]
en: Add Title
lv: Pievienot virsrakstu

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
lv: Konfigurēt lapu „%1“

[ctx: @action:button]
en: Save
lv: Saglabāt

[ctx: @action]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @action]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
lv: Konfigurēt „%1“

[ctx: @action]
en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: @action]
en: Load Preset…
lv: Ielādēt priekšiestatījumus...

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
lv: Saglabāt iestatījumus priekšiestatījumos

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
lv: Iestatījumi saglabāti priekšiestatījumos %1.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
lv: Pievienot diagrammu kā darbvirsmas logdaļu

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
lv: Ielādēts priekšiestatījums „%1“.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
lv: Virsraksts

[ctx: @option:check]
en: Show Title
lv: Rādīt virsrakstu

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
lv: Vizuālais stils

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
lv: Minimālais laiks starp atjauninājumiem:

en: No Limit
lv: Bez ierobežojuma

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
lv: 1 sekunde

en: %1 seconds
lv: %1 sekundes

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
lv: Nav diagrammas

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
lv: Ielādēt priekšiestatījumu

[ctx: @action:button]
en: Load
lv: Ielādēt

[ctx: @title]
en: Replace Missing Sensors
lv: Aizvietot trūkstošos sensorus

[ctx: @action]
en: Move
lv: Pārvietot

en: This page is missing some sensors and will not display correctly.
lv: Šajā lapā trūkst atsevišķu sensoru un tā korekti neatveidosies.

[ctx: @action:button]
en: Fix…
lv: Labot...

[ctx: @action:button]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
lv: Jauna lapa

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
lv: Nosaukums nevar būt tukšs.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
lv: Ikona:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
lv: Lapas malas:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
lv: Nav

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
lv: Mazas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
lv: Lielas

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
lv: Lietot darbības no:

[ctx: @label:listbox]
en: Load this page:
lv: Ielādēt šo lapu:

[ctx: @item:inlistbox]
en: When needed
lv: Kad vajadzīgs

[ctx: @item:inlistbox]
en: During application startup
lv: Programmai palaižoties

en: New Title
lv: Jauns virsraksts

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
lv: Rādīt lapu

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
lv: Slēpt lapu

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
lv: Neatstatīt lapu

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
lv: Lapa tiks atiestatīta uz noklusējuma stāvokli

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
lv: Atiestatīt lapu uz noklusējuma stāvokli

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
lv: Nenoņemt šo lapu

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
lv: Šī lapa tiks noņemta

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
lv: Noņemt šo lapu

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
lv: Sākt ar:

en: Last Visited Page
lv: Pēdējā apmeklētā lapa

[ctx: @action]
en: Add Column
lv: Pievienot kolonnu

[ctx: @action]
en: Height
lv: Augstums

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
lv: Līdzsvarots

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
lv: Mēģināt izmantot vienu un to pašu augstumu dažādām rindām.

[ctx: @action:inmenu]
en: Minimum
lv: Minimālais

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
lv: Izmantot minimālo nepieciešamo augstumu, lai parādītu saturu.

[ctx: @action:inmenu]
en: Maximum
lv: Maksimālais

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
lv: Mēģināt izmantot pēc iespējas lielāku augstumu.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
lv: Konfigurēt kolonnas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
lv: Paslēpts

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
lv: Tikai teksts

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
lv: Līniju diagramma

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
lv: Tikai teksts (mērogots līdz 100%)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
lv: Līniju diagramma (mērogota līdz 100%)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
lv: Vairāk nejautāt

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
lv: Nobeigt logu...

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
lv: Palaist „%1“
