plasma-systemmonitor - en to nb translation catalogue (66 entries)

en: System Monitor
nb: Systemovervåking

en: An application for monitoring system resources
nb: Program for overvåking av systemressurser

en: Development
nb: Utvikling

en: Design and Quality Assurance
nb: Design og kvalitetskontroll

[ctx: @action]
en: Tools
nb: Verktøy

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
nb: Utvid sidestolpe

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
nb: Fold sammen sidestolpe

[ctx: @action]
en: About System Monitor
nb: Om systemovervåking

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
nb: Legg til ny side

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
nb: Rediger sider

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
nb: Eksporter %1

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
nb: Systemovervåkingside (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
nb: Importer side

[ctx: @action]
en: Add Section
nb: Legg til avsnitt

[ctx: @action]
en: Add Separator
nb: Legg til skilletegn

[ctx: @action]
en: Show Background
nb: Vis bakgrunn

[ctx: @action]
en: Edit Page
nb: Rediger side

[ctx: @action]
en: Save Changes
nb: Lagre endringer

[ctx: @action]
en: Discard Changes
nb: Forkast endringer

[ctx: @action]
en: Add Row
nb: Legg til rad

[ctx: @action]
en: Add Title
nb: Legg til tittel

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
nb: Sett opp siden "%1"

[ctx: @action:button]
en: Save
nb: Lagre

[ctx: @action]
en: Add
nb: Legg til

[ctx: @action]
en: Remove
nb: Fjern

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
nb: Sett opp %1

[ctx: @action]
en: Close
nb: Lukk

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
nb: Lagre innstillinger som forhåndsinnstilling

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
nb: Lagre innstillinger som forhåndsinnstilling %1.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
nb: Bruk diagram som skrivebordselement

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
nb: Lastet forhåndsinnstillingen %1.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
nb: Tittel

[ctx: @option:check]
en: Show Title
nb: Vis tittel

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
nb: Visningsstil

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
nb: Ingen diagram

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
nb: Åpne forhåndsinnstillinger

[ctx: @action:button]
en: Load
nb: Åpne

[ctx: @action]
en: Move
nb: Flytt

[ctx: @action:button]
en: Add
nb: Legg til

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
nb: Ny side

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
nb: Navn:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
nb: Navnet kan ikke være tomt.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
nb: Ikon:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
nb: Sidemarger:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
nb: Ingen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
nb: Små

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
nb: Store

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
nb: Bruk handlinger fra:

en: New Title
nb: Ny tittel

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
nb: Vis side

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
nb: Skjul side

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
nb: Ikke tilbakestill siden

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
nb: Siden blir tilbakestilt til standardtilstand

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
nb: Tilbakestill siden til standardtilstand

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
nb: Ikke fjern denne siden

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
nb: Siden fjernes

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
nb: Fjern denne siden

[ctx: @action]
en: Add Column
nb: Legg til kolonne

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
nb: Sett opp kolonner

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
nb: Skjult

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
nb: Bare tekst

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
nb: Linjediagram

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
nb: Bare tekst (skalert til 100 %)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
nb: Linjediagram (skalert til 100 %)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
nb: Ikke spør igjen

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
nb: Start %1
