plasma-systemmonitor - en to nl translation catalogue (26 entries)

[ctx: @title:group]
en: Memory
nl: Geheugen

[ctx: @title:group]
en: Network
nl: Netwerk

[ctx: @title:group]
en: Disk
nl: Schijf

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
nl: Processen: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
nl: Een toepassing selecteren om zijn details te zien

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
nl: Beeld van toepassingen wordt op uw systeem niet ondersteund

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
nl: Paneel met details tonen

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
nl: Bij afsluiten van toepassingen bevestigen

[ctx: @action]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: @action]
en: Quit Application
nl: Toepassing afsluiten

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
nl: Zijbalk met details tonen

[ctx: @action]
en: Configure columns…
nl: Kolommen configureren…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
nl: Prioriteit instellen…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
nl: Signaal sturen

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
nl: Onderbreken (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
nl: Doorgaan (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
nl: Ophangen (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
nl: Beëindigen (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
nl: Geforceerd beëindigen (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
nl: Gebruiker 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
nl: Gebruiker 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
nl[0]: Toepassing afsluiten
nl[1]: %1 toepassingen afsluiten

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
nl[0]: Toepassing afsluiten
nl[1]: %1 toepassingen afsluiten

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
nl[0]: Toepassing afsluiten
nl[1]: Toepassingen afsluiten

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
nl[0]: Wilt u deze toepassing afsluiten?
    Alle niet opgeslagen werk gaat verloren.
nl[1]: Wilt u deze %1 toepassingen afsluiten?
    Alle niet opgeslagen werk gaat verloren.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
nl[0]: Proces
nl[1]: %1 processen
