plasma-systemmonitor - en to nl translation catalogue (112 entries)

[ctx: @menu]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
nl: Nieuwe pagina toevoegen…

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
nl: Pagina importeren…

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
nl: Huidig pagina exporteren…

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
nl: Nieuwe pagina's ophalen…

[ctx: @menu-action]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: @menu]
en: View
nl: Beeld

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
nl: Zijbalk uitvouwen

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
nl: Zijbalk invouwen

[ctx: @menu]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
nl: Pagina's bewerken of verwijderen…

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
nl: Bug rapporteren…

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
nl: Over systeemmonitor

en: System Monitor
nl: Systeemmonitor

en: An application for monitoring system resources
nl: Een toepassing voor het monitoren van systeembronnen

en: © 2020 Plasma Development Team
nl: © 2020 Ontwikkelteam van Plasma

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Design
nl: Ontwerp

en: Design and Quality Assurance
nl: Ontwerp en kwaliteitscontrole

[ctx: @action]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
nl: Pagina's bewerken of verwijderen…

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
nl: Huidig pagina exporteren…

[ctx: @action]
en: Import Page…
nl: Pagina importeren…

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
nl: Nieuwe pagina's ophalen…

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
nl: Zijbalk uitvouwen

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
nl: Zijbalk invouwen

[ctx: @action]
en: Report Bug…
nl: Bug rapporteren…

[ctx: @action]
en: About System Monitor
nl: Over systeemmonitor

[ctx: @action]
en: Add New Page…
nl: Nieuwe pagina toevoegen…

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
nl: Nieuwe pagina toevoegen

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
nl: Pagina's bewerken

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
nl: %1 exporteren

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
nl: Systeemmonitorpagina (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
nl: Pagina importeren

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
nl: Systeemmonitor is teruggevallen naar met software renderen omdat versnelling met hardware niet beschikbaar is en visuele fouten kunnen verschijnen. Controleer uw grafische stuurprogramma's.

[ctx: @action]
en: Add Section
nl: Sectie toevoegen

[ctx: @action]
en: Add Separator
nl: Scheiding toevoegen

[ctx: @action]
en: Show Background
nl: Achtergrond tonen

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
nl: Achtergrondmarges verwijderen

[ctx: @action]
en: Edit Page
nl: Pagina bewerken

[ctx: @action]
en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

[ctx: @action]
en: Discard Changes
nl: Wijzigingen negeren

[ctx: @action]
en: Configure Page…
nl: Pagina configureren…

[ctx: @action]
en: Add Row
nl: Rij toevoegen

[ctx: @action]
en: Add Title
nl: Titel toevoegen

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
nl: Pagina "%1" configureren

[ctx: @action:button]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @action]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @action]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
nl: %1 configureren

[ctx: @action]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: @action]
en: Load Preset…
nl: Voorinstelling laden…

[ctx: @action]
en: Get new presets…
nl: Nieuwe voorinstellingen ophalen…

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
nl: Instellingen als voorinstellingen opslaan

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
nl: Instellingen als voorinstelling %1 opgeslagen.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
nl: Grafiek toevoegen als bureaubladwidget

[ctx: @action]
en: Get new display styles…
nl: Nieuwe weergavestijlen ophalen…

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
nl: Voorinstelling %1 geladen.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @option:check]
en: Show Title
nl: Titel tonen

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
nl: Weergavestijl

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
nl: Minimum tijd tussen bijwerken:

en: No Limit
nl: Geen limiet

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
nl: 1 seconde

en: %1 seconds
nl: %1 seconden

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
nl: Geen diagram

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
nl: Voorinstelling laden

[ctx: @action:button]
en: Load
nl: Laden

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @title]
en: Replace Missing Sensors
nl: Ontbrekende sensors opnieuw plaatsen

[ctx: @action]
en: Move
nl: Verplaatsen

en: This page is missing some sensors and will not display correctly.
nl: In deze pagina ontbreken enige sensors en zullen niet juist getoond worden.

[ctx: @action:button]
en: Fix…
nl: Repareren…

[ctx: @action:button]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
nl: Nieuwe pagina

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
nl: Naam mag niet leeg zijn.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
nl: Pictogram:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
nl: Paginamarges:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
nl: Geen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
nl: Klein

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
nl: Groot

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
nl: Acties gebruiken uit:

[ctx: @label:listbox]
en: Load this page:
nl: Deze pagina laden:

[ctx: @item:inlistbox]
en: When needed
nl: Indien nodig

[ctx: @item:inlistbox]
en: During application startup
nl: Tijdens programmastart

en: New Title
nl: Nieuwe titel

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
nl: Pagina tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
nl: Pagina verbergen

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
nl: De pagina niet resetten

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
nl: De pagina zal gereset worden naar zijn standaard status

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
nl: De pagina naar zijn standaard status resetten

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
nl: Deze pagina niet verwijderen

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
nl: De pagina zal worden verwijderd

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
nl: Deze pagina verwijderen

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
nl: Starten met:

en: Last Visited Page
nl: Laatst bezochte pagina

[ctx: @action]
en: Add Column
nl: Kolom toevoegen

[ctx: @action]
en: Height
nl: Hoogte

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
nl: Evenwichtig

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
nl: Probeer en gebruik dezelfde hoogte over verschillende rijen.

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
nl: Gebruik de minimale hoogte nodig om inhoud juist te tonen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
nl: Probeer zoveel hoogte als mogelijk te gebruiken.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
nl: Kolommen configureren

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
nl: Verborgen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
nl: Alleen tekst

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
nl: Lijngrafiek

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
nl: Alleen tekst (geschaald naar 100%)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
nl: Lijngrafiek (geschaald naar 100%)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
nl: Deze vraag niet meer stellen

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
nl: Een venster geforceerd sluiten…

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
nl: %1 opstarten
