plasma-systemmonitor - en to nn translation catalogue (28 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
nn: Detaljar

[ctx: @title:group]
en: CPU
nn: Prosessor

[ctx: @title:group]
en: Memory
nn: Minne

[ctx: @title:group]
en: Network
nn: Nettverk

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
nn: Prosessar: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
nn: Trykk på eit program for å sjå detaljar

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
nn: Dette systemet støttar ikkje vising av programoversikt

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
nn: Vis detaljpanel

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
nn: Stadfest av avslutting av program

[ctx: @action]
en: Search
nn: Søk

[ctx: @action]
en: Quit Application
nn: Avslutt program

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
nn: Vis detalj­sidestolpe

[ctx: @action]
en: Configure columns…
nn: Set opp kolonnar …

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
nn: Vel prioritet …

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
nn: Send signal

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
nn: Set på pause (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
nn: Hald fram (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
nn: Legg på (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
nn: Avbryt (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
nn: Avslutt (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
nn: Tvangs­avslutt (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
nn: Brukar 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
nn: Brukar 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
nn[0]: Avslutt program
nn[1]: Avslutt %1 program

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
nn[0]: Avslutt program
nn[1]: Avslutt %1 program

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
nn[0]: Avslutt programet
nn[1]: Avslutt programma

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
nn[0]: Er du sikker på at du vil avslutta programmet?
    Arbeid som ikkje er lagra, kan gå tapt.
nn[1]: Er du sikker på at du vil avslutta desse %1 programma?
    Arbeid som ikkje er lagra, kan gå tapt.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
nn[0]: %1 prosess
nn[1]: %1 prosessar
