plasma-systemmonitor - en to pl translation catalogue (29 entries)

[ctx: @title:window]
en: Details
pl: Szczegóły

[ctx: @title:group]
en: CPU
pl: Procesor

[ctx: @title:group]
en: Memory
pl: Pamięć

[ctx: @title:group]
en: Network
pl: Sieć

[ctx: @title:group]
en: Disk
pl: Dysk

[ctx: @title:group]
en: Processes: %1
pl: Procesy: %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Select an application to see its details
pl: Wybierz aplikację, aby zobaczyć jej szczegóły

[ctx: Warning message shown on runtime error]
en: Applications view is unsupported on your system
pl: Widok aplikacji jest nieobsługiwany na twoim systemie

[ctx: @option:check]
en: Show details panel
pl: Pokaż panel szczegółów

[ctx: @option:check]
en: Confirm when quitting applications
pl: Proś o potwierdzenie przy zamykaniu aplikacji

[ctx: @action]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: @action]
en: Quit Application
pl: Zakończ aplikację

[ctx: @action]
en: Show Details Sidebar
pl: Pokaż pasek boczny szczegółów

[ctx: @action]
en: Configure columns…
pl: Ustawienia kolumn...

[ctx: @action:inmenu]
en: Set priority…
pl: Ustaw priorytet...

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Signal
pl: Wyślij sygnał

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Suspend (STOP)
pl: Zatrzymaj (STOP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Continue (CONT)
pl: Wznów (CONT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Hangup (HUP)
pl: Zawieś (HUP)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Interrupt (INT)
pl: Przerwij (INT)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Terminate (TERM)
pl: Zakończ (TERM)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: Kill (KILL)
pl: Zniszcz (KILL)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 1 (USR1)
pl: Użytkownika 1 (USR1)

[ctx: @action:inmenu Send Signal]
en: User 2 (USR2)
pl: Użytkownika 2 (USR2)

[ctx: @action:inmenu]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
pl[0]: Zakończ aplikację
pl[1]: Zakończ %1 aplikacje
pl[2]: Zakończ %1 aplikacji

[ctx: @title:window]
en: Quit Application | Quit %1 Applications
pl[0]: Zakończ aplikację
pl[1]: Zakończ %1 aplikacje
pl[2]: Zakończ %1 aplikacji

[ctx: @action:button]
en: Quit Application | Quit Applications
pl[0]: Zakończ aplikację
pl[1]: Zakończ aplikację
pl[2]: Zakończ aplikację

en: Are you sure you want to quit this application?
    Any unsaved work may be lost. | Are you sure you want to quit these %1 applications?
    Any unsaved work may be lost.
pl[0]: Czy na pewno zakończyć tę aplikację?
    W przypadku niezapisanej pracy, zostanie ona utracona.
pl[1]: Czy na pewno zakończyć te %1 aplikacje?
    W przypadku niezapisanej pracy, zostanie ona utracona.
pl[2]: Czy na pewno zakończyć te %1 aplikacji?
    W przypadku niezapisanej pracy, zostanie ona utracona.

[ctx: @item:intable]
en: %1 Process | %1 Processes
pl[0]: %1 proces
pl[1]: %1 procesy
pl[2]: %1 procesów
