plasma-systemmonitor - en to sk translation catalogue (113 entries)

[ctx: @menu]
en: File
sk: Súbor

[ctx: @menu-action]
en: Add New Page…
sk: Pridať novú stránku...

[ctx: @menu-action]
en: Import Page…
sk: Importovať stránku...

[ctx: @menu-action]
en: Export Current Page…
sk: Exportovať aktuálnu stránku...

[ctx: @menu-action]
en: Get New Pages…
sk: Získať nové stránky...

[ctx: @menu-action]
en: Quit
sk: Ukončiť

[ctx: @menu]
en: View
sk: Zobraziť

[ctx: @menu-action]
en: Expand Sidebar
sk: Rozbaliť bočný panel

[ctx: @menu-action]
en: Collapse Sidebar
sk: Zbaliť bočný panel

[ctx: @menu]
en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: @menu-action]
en: Edit or Remove pages…
sk: Upraviť alebo odstrániť stránky...

[ctx: @menu]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: @menu-action]
en: Report Bug…
sk: Nahlásiť chybu...

[ctx: @menu-action]
en: About System Monitor
sk: O Monitore systému

en: System Monitor
sk: Monitor systému

en: An application for monitoring system resources
sk: Aplikácia na sledovanie systémových zdrojov

en: © 2020 Plasma Development Team
sk: © 2010-2019 Vývojový tím Plasma

en: Development
sk: Vývoj

en: Design
sk: Dizajn

en: Design and Quality Assurance
sk: Dizajn a zabezpečenie kvality

[ctx: @action]
en: Tools
sk: Nástroje

[ctx: @action]
en: Edit or Remove pages…
sk: Upraviť alebo odstrániť stránky...

[ctx: @action]
en: Export Current Page…
sk: Exportovať aktuálnu stránku...

[ctx: @action]
en: Import Page…
sk: Importovať stránku...

[ctx: @action:inmenu]
en: Get New Pages…
sk: Získať nové stránky...

[ctx: @action]
en: Expand Sidebar
sk: Rozbaliť bočný panel

[ctx: @action]
en: Collapse Sidebar
sk: Zbaliť bočný panel

[ctx: @action]
en: Report Bug…
sk: Nahlásiť chybu...

[ctx: @action]
en: About System Monitor
sk: O monitore systému

[ctx: @action]
en: Add New Page…
sk: Pridať novú stránku...

[ctx: @window:title]
en: Add New Page
sk: Pridať novú stránku

[ctx: @window:title]
en: Edit Pages
sk: Upraviť stránky

[ctx: @title:window %1 is the name of the page that is being exported]
en: Export %1
sk: Exportovať %1

[ctx: Name filter in file dialog]
en: System Monitor page (*.page)
sk: Stránka monitora systému (*.page)

[ctx: @title:window]
en: Import Page
sk: Importovať stránku

en: System Monitor has fallen back to software rendering because hardware acceleration is not available, and visual glitches may appear. Please check your graphics drivers.
sk: Program Monitor systému sa vrátil k softvérovému vykresľovaniu, pretože nie je k dispozícii hardvérová akcelerácia a môžu sa vyskytnúť vizuálne chyby. Skontrolujte svoje grafické ovládače.

[ctx: @action]
en: Add Section
sk: Pridať časť

[ctx: @action]
en: Add Separator
sk: Pridať separátor

[ctx: @action]
en: Show Background
sk: Zobraziť pozadie

[ctx: @action]
en: Remove Background Margins
sk: Odstrániť okraje pozadia

[ctx: @action]
en: Edit Page
sk: Upraviť stránku

[ctx: @action]
en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

[ctx: @action]
en: Discard Changes
sk: Zahodiť zmeny

[ctx: @action]
en: Configure Page…
sk: Nastaviť stránku...

[ctx: @action]
en: Add Row
sk: Pridať riadok

[ctx: @action]
en: Add Title
sk: Pridať titulok

[ctx: @title:window %1 is page title]
en: Configure Page "%1"
sk: Nastaviť stránku "%1"

[ctx: @action:button]
en: Save
sk: Uložiť

[ctx: @action]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: @action]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: @title:window %1 is face name]
en: Configure %1
sk: Nastaviť %1

[ctx: @action]
en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: @action]
en: Load Preset…
sk: Načítať predvoľbu...

[ctx: @action]
en: Get new presets…
sk: Získať nové predvoľby...

[ctx: @action]
en: Save Settings as Preset
sk: Uložiť nastavenia ako predvoľbu

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Saved settings as preset %1.
sk: Uložené nastavenia ako predvoľbu %1.

[ctx: @action]
en: Add Chart as Desktop Widget
sk: Pridať graf ako widget pracovnej plochy

[ctx: @action]
en: Get new display styles…
sk: Získať nové štýly zobrazenia...

[ctx: @info:status %1 is preset name]
en: Loaded preset %1.
sk: Načítaná predvoľba %1.

[ctx: @label:textbox]
en: Title
sk: Názov

[ctx: @option:check]
en: Show Title
sk: Zobraziť názov

[ctx: @label:textbox]
en: Display Style
sk: Štýl zobrazenia

[ctx: @label]
en: Minimum time between updates:
sk: Minimálny čas medzi aktualizáciami:

en: No Limit
sk: Bez obmedzenia

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
sk: 1 sekunda

en: %1 seconds
sk: %1 sekundy

[ctx: @info:placeholder]
en: No Chart
sk: Žiadny graf

[ctx: @title:window]
en: Load Preset
sk: Načítať predvoľbu

[ctx: @action:button]
en: Load
sk: Načítať

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @title]
en: Replace Missing Sensors
sk: Nahradenie chýbajúcich senzorov

[ctx: @action]
en: Move
sk: Presunúť

en: This page is missing some sensors and will not display correctly.
sk: Na tejto stránke chýbajú niektoré senzory a nezobrazí sa korektne.

[ctx: @action:button]
en: Fix…
sk: Opraviť...

[ctx: @action:button]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: @info:placeholder]
en: New Page
sk: Nová stránka

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @info:status]
en: Name cannot be empty.
sk: Názov nesmie byť prázdny.

[ctx: @label:textbox]
en: Icon:
sk: Ikona:

[ctx: @label:listbox]
en: Page Margins:
sk: Okraje stránky:

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: @item:inlistbox]
en: Small
sk: Malé

[ctx: @item:inlistbox]
en: Large
sk: Veľké

[ctx: @label:listbox]
en: Use Actions From:
sk: Použiť akcie z:

[ctx: @label:listbox]
en: Load this page:
sk: Načítať túto stránku:

[ctx: @item:inlistbox]
en: When needed
sk: Podľa potreby

[ctx: @item:inlistbox]
en: During application startup
sk: Počas spustenia aplikácie

en: New Title
sk: Nový názov

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Page
sk: Zobraziť stránku

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Page
sk: Skryť stránku

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not reset the page
sk: Neobnovovať stránku

[ctx: @item:intable]
en: The page will be reset to its default state
sk: Stránka sa vráti do pôvodného stavu

[ctx: @info:tooltip]
en: Reset the page to its default state
sk: Obnoviť predvolený stav stránky

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not remove this page
sk: Neodstraňovať túto stránku

[ctx: @item:intable]
en: The page will be removed
sk: Stránka bude odstránená

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove this page
sk: Odstrániť túto stránku

[ctx: @label:listbox]
en: Start with:
sk: Spustiť s:

en: Last Visited Page
sk: Naposledy navštívená stránka

[ctx: @action]
en: Add Column
sk: Pridať stĺpec

[ctx: @action]
en: Height
sk: Výška

[ctx: @action:inmenu]
en: Balanced
sk: Vyvážený

[ctx: @info:tooltip]
en: Try and use the same height across different rows.
sk: Skúsiť použiť rovnakú výšku v rôznych riadkoch.

[ctx: @info:tooltop]
en: Use the minimum amount of height needed to display contents correctly.
sk: Použiť minimálnu výšku potrebnú na správne zobrazenie obsahu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Try to use as much height as possible.
sk: Skúsiť použiť čo najväčšiu výšku.

[ctx: @window:title]
en: Configure Columns
sk: Nastaviť stĺpce

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hidden
sk: Skryté

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only
sk: Iba text

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart
sk: Čiarový graf

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text Only (Scaled to 100%)
sk: Iba text (zmenšený na 100%)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Line Chart (Scaled to 100%)
sk: Čiarový graf (zmenšený na 100%)

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
sk: Znovu sa už nepýtať

[ctx: @action:inmenu]
en: Kill a Window…
sk: Zabiť okno...

[ctx: @action:inmenu %1 is application name]
en: Launch %1
sk: Spustiť %1
